Wakacje z Kazimiernikejszyn!

Gry towarzyskie, spływy kajakowe, bungee - jump, rowerowy rajd tunelem, łodzie pychowe, kanioning, piłka nożna 555, kluby śmiechu, wędrówki z Paprodziaedem, wioska hamakowa, kazimierski triathlon, walka na kolory, strefa nudy, z głową w chmurach, samochody loterie i duuużo słonecznej muzyki. Kazimienikejszyn już na początku lipca!

Gry towarzyskie, spływy kajakowe, plaża, bungee - jump, rowerowy rajd tunelem, łodzie pychowe, kanioning, piłka nożna 555, balonowa piłka nożna, leżaki, speedminton, masaże, kluby śmiechu, wędrówki z Paprodziaedem, wioska hamakowa, kazimierski triathlon, walka na kolory, strefa nudy, z głową w chmurach, skimboarding, park linowy, samochody loterie i duuużo słonecznej muzyki. Masala Sound System, Perkalaba, Klezmafour, Nosowska, Łaki Łan, Bohemian Betyars, Bajzel, Grubson, Akurat, Pogodno, Hajle Silesia Orkiestra, Damian Syjonfam, Bielas i Marynarze. Będzie się działo! Czekamy na Was!

Do Kazimierza i kazimierzaków! Każdy, kto planuje jakąś akcję w czasie Kazimiernikejszyn: wernisaż, prelekcję, spacer, wycieczkę, wystawę czy jakąkolwiek inną niespodziankę i chce, by znalazło się to w programie naszego festiwalu proszony jest o zgłaszanie propozycji i pomysłów na nasz funpage bądź mail: elmagico@kazimiernikejszyn.pl Razem pokażmy, jaka baśniowa moc atrakcji drzemie w Kazimierskim Wisłejlendzie! - zachęcają organizatorzy.


Wakacje w Kazimierzu zaczynają się od Kazimienikejszyn! Co było rok temu i co nas czeka w tym roku od 9 do 12 lipca? O tym w materiale wideo opowiadają organizatorzy.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Pokaż stopkę