W rocznicę śmierci Pani Marii

Dziś mija 31. rocznica śmierci Marii Kuncewiczowej. Z tej okazji Dom Kuncewiczów oddział Muzeum Nadwiślańskiego zaprasza na oprowadzania kuratorskie.
15 lipca przypada 31. rocznica śmierci Marii Kuncewiczowej. Oddział Dom Kuncewiczów Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym zaprasza na oprowadzanie kuratorskie po odnowionej Kuncewiczówce dziś 15 lipca o godzinie 12:00 oraz 18 lipca o godzinie 10:00. W sobotę oprowadzanie poprzedzi spacer tematyczny po Miasteczku „Kazimierz Marii Kuncewiczowej” szlakami związanymi z Marią i Jerzym Kuncewiczami. Zobaczymy zarówno miejsca związane ze ścisłym centrum Kazimierza, jak i w okolicy samej willi „Pod wiewiórką”, którą dla Kuncewiczów zaprojektował Karol Siciński.
Oprowadzanie kuratorskie w cenie biletu na ekspozycję – 8zł bilet zwykły i 6 zł ulgowy. Oprowadzanie sobotnie ze spacerem – 11 zł.

Skomentuj


Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę