W rocznicę śmierci Pani Marii

Dziś mija 31. rocznica śmierci Marii Kuncewiczowej. Z tej okazji Dom Kuncewiczów oddział Muzeum Nadwiślańskiego zaprasza na oprowadzania kuratorskie.
15 lipca przypada 31. rocznica śmierci Marii Kuncewiczowej. Oddział Dom Kuncewiczów Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym zaprasza na oprowadzanie kuratorskie po odnowionej Kuncewiczówce dziś 15 lipca o godzinie 12:00 oraz 18 lipca o godzinie 10:00. W sobotę oprowadzanie poprzedzi spacer tematyczny po Miasteczku „Kazimierz Marii Kuncewiczowej” szlakami związanymi z Marią i Jerzym Kuncewiczami. Zobaczymy zarówno miejsca związane ze ścisłym centrum Kazimierza, jak i w okolicy samej willi „Pod wiewiórką”, którą dla Kuncewiczów zaprojektował Karol Siciński.
Oprowadzanie kuratorskie w cenie biletu na ekspozycję – 8zł bilet zwykły i 6 zł ulgowy. Oprowadzanie sobotnie ze spacerem – 11 zł.

Skomentuj


Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę