W rocznicę śmierci Pani Marii

Dziś mija 31. rocznica śmierci Marii Kuncewiczowej. Z tej okazji Dom Kuncewiczów oddział Muzeum Nadwiślańskiego zaprasza na oprowadzania kuratorskie.
15 lipca przypada 31. rocznica śmierci Marii Kuncewiczowej. Oddział Dom Kuncewiczów Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym zaprasza na oprowadzanie kuratorskie po odnowionej Kuncewiczówce dziś 15 lipca o godzinie 12:00 oraz 18 lipca o godzinie 10:00. W sobotę oprowadzanie poprzedzi spacer tematyczny po Miasteczku „Kazimierz Marii Kuncewiczowej” szlakami związanymi z Marią i Jerzym Kuncewiczami. Zobaczymy zarówno miejsca związane ze ścisłym centrum Kazimierza, jak i w okolicy samej willi „Pod wiewiórką”, którą dla Kuncewiczów zaprojektował Karol Siciński.
Oprowadzanie kuratorskie w cenie biletu na ekspozycję – 8zł bilet zwykły i 6 zł ulgowy. Oprowadzanie sobotnie ze spacerem – 11 zł.

Skomentuj


Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę