W Kazimierzu już pada

Skomentuj (1)

Meteorolodzy ostrzegają przed intensywnymi opadami śniegu, jakie mają wystąpić w naszym regionie. W Kazimierzu już pada.

Według prognoz miało zacząć padać już w nocy z soboty na niedzielę na terenie praktycznie całego województwa lubelskiego. Jak widać, prognozy się sprawdziły – w Miasteczku już jest biało. Śniegu ma tu spaść około 12 cm.

- W niedzielę 16 grudnia chwilami obfite opady śniegu we wschodnich województwach utrzymają się. Szczególnie intensywnie śnieżyć będzie na Mazurach, Podlasiu, Mazowszu, Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Podmuchy południowo-wschodniego wiatru osiągające 40-50 km/h będą wzniecać zawieje śnieżne, znacznie ograniczające widoczność – czytamy na portalu Twoja Pogoda.

Opady mają się utrzymać do niedzielnego wieczora, warto zachować ostrożność na drogach, szczególnie lokalnych, które odśnieżane są w pozostałej kolejności.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Wicherek
    Toć w listopadzie już sypało. Ile jeszcze tych prób wstępnych, generalnych z opadami będzie w grudniu ?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę