W deszczu tańcz! i myśl tylko pozytywnie

„Człowiek może być w życiu tym, kim wybiera być, a nie tym - kim się urodził” – dowodzi Agnieszka Korzeniewska, autorką książek „Zabiorę Cię jesienią do Brukseli” i "W deszczu tańcz!". Spotkanie z autorką już w najbliższy czwartek w Bibliotece Publicznej, oddziale Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.

Agnieszka Korzeniewska pochodzi z Podlasia, jednak od 11 lat mieszka w Brukseli. W najbliższy czwartek 3 marca o godzinie 11.00 w Bibliotece Publicznej, oddziale Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki odbędzie się spotkanie autorskie Agnieszki Korzeniewski oraz promocja książki o kobiecie, ale nie tylko dla kobiet „W deszczu tańcz!”

- Książka „W deszczu tańcz” to zbiór bardzo pozytywnych myśli, pogodnych, często lirycznych opowieści sławiących urodę życia – czytamy w zaproszeniu na spotkanie. – To ogromna dawka pozytywnej energii, inspirująca czytelnika do zmian. Udowadnia w niej, że niezależnie od tego, gdzie się człowiek urodził i bez względu na to, ile ma lat, nigdy nie jest za późno na podążanie za swoimi marzeniami, czego autorka, spełniona kobieta „po czterdziestce" jest żywym przykładem. Książka nakazująca powstawanie z klęczek, mimo przeciwności życia i „tańczenie w deszczu". Jest to absolutnie pozycja dla każdego, mówiąca o tym, że „człowiek może być w życiu tym, kim wybiera być, a nie tym - kim się urodził".


Druga książka Agnieszki Korzeniewskiej zatytułowana „Zabiorę Cię jesienią do Brukseli” jest natomiast nietypowym przewodnikiem o Brukseli, gdyż ukazuje ona to miasto od zupełnie innej strony niż ta, którą znamy z telewizji czy klasycznych przewodników. Czym się różni? Jest to bowiem podróż nie tylko po miejscach, ale także ludzkich losach. Jak piszą organizatorzy, to inspirująca opowieść o wartościach ogólnoludzkich, takich jak potrzeba akceptacji, przynależności, miłości, rozwoju czy przyjaźni.

Organizatorzy spotkania w kazimierskiej bibliotece przygotowali niespodziankę. Wśród uczestników spotkania rozlosowane zostaną książki, które autorka wraz z autografem wręczy zwycięzcy. Miłym dodatkiem będą belgijskie ciasteczka, które uprzyjemnią wspólnie spędzony czas.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę