W deszczu tańcz! i myśl tylko pozytywnie

„Człowiek może być w życiu tym, kim wybiera być, a nie tym - kim się urodził” – dowodzi Agnieszka Korzeniewska, autorką książek „Zabiorę Cię jesienią do Brukseli” i "W deszczu tańcz!". Spotkanie z autorką już w najbliższy czwartek w Bibliotece Publicznej, oddziale Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.

Agnieszka Korzeniewska pochodzi z Podlasia, jednak od 11 lat mieszka w Brukseli. W najbliższy czwartek 3 marca o godzinie 11.00 w Bibliotece Publicznej, oddziale Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki odbędzie się spotkanie autorskie Agnieszki Korzeniewski oraz promocja książki o kobiecie, ale nie tylko dla kobiet „W deszczu tańcz!”

- Książka „W deszczu tańcz” to zbiór bardzo pozytywnych myśli, pogodnych, często lirycznych opowieści sławiących urodę życia – czytamy w zaproszeniu na spotkanie. – To ogromna dawka pozytywnej energii, inspirująca czytelnika do zmian. Udowadnia w niej, że niezależnie od tego, gdzie się człowiek urodził i bez względu na to, ile ma lat, nigdy nie jest za późno na podążanie za swoimi marzeniami, czego autorka, spełniona kobieta „po czterdziestce" jest żywym przykładem. Książka nakazująca powstawanie z klęczek, mimo przeciwności życia i „tańczenie w deszczu". Jest to absolutnie pozycja dla każdego, mówiąca o tym, że „człowiek może być w życiu tym, kim wybiera być, a nie tym - kim się urodził".


Druga książka Agnieszki Korzeniewskiej zatytułowana „Zabiorę Cię jesienią do Brukseli” jest natomiast nietypowym przewodnikiem o Brukseli, gdyż ukazuje ona to miasto od zupełnie innej strony niż ta, którą znamy z telewizji czy klasycznych przewodników. Czym się różni? Jest to bowiem podróż nie tylko po miejscach, ale także ludzkich losach. Jak piszą organizatorzy, to inspirująca opowieść o wartościach ogólnoludzkich, takich jak potrzeba akceptacji, przynależności, miłości, rozwoju czy przyjaźni.

Organizatorzy spotkania w kazimierskiej bibliotece przygotowali niespodziankę. Wśród uczestników spotkania rozlosowane zostaną książki, które autorka wraz z autografem wręczy zwycięzcy. Miłym dodatkiem będą belgijskie ciasteczka, które uprzyjemnią wspólnie spędzony czas.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę