Unia bez tajemnic

Skomentuj (1)

Wszystkich zainteresowanych sprawami szans i wyzwań stojących przed Gminą Kazimierz Dolny i jej mieszkańcami, związanych z integracją z Unią Europejską, zapraszam na spotkanie obywatelskie, które odbędzie się w dniu 19 marca 2003 r. (środa) o godzinie 16.00 w auli Szkoły Podstawowej w Kazimierzu Dolnym ul. Szkolna 1.

 

W spotkaniu będą uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich oraz zaproszeni posłowie i senatorowie. Udział w nim pozwoli uzyskać więcej konkretnych informacji na temat UE i być może rozwiać wątpliwości.

Serdecznie zapraszam.

Burmistrz
Andrzej Szczypa

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Anonim
    Miejscowi rolnicy tak jak zresztą w całej Polsce chyba boją się wejścia do Unii. Potrzebna jest kampania informacyjna!!! Oby więcej takich spotkań.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę