Kto pyta nie błądzi

Skomentuj (5)

Masz pytania dotyczące Unii Europejskiej? Nie znasz jeszcze szczegółowych warunków członkostwa? Chcesz poznać zasady ubiegania się o środki pomocowe?

Na takie pytania odpowiedzą, Piotr Pałka i Rafał Suszek z Gminnego Centrum Informacji Europejskiej, które działa w Urzędzie Miejskim. Nie zwlekaj! Porady będą udzielane tylko do 30 czerwca bieżącego roku.

 

Więcej w dziale:
Gminne Centrum Informacji Europejskiej

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • Życzliwy (gość)
  przeca jest napisane że działało tylko 30 czerwca... Jak znam życie pewnie znowu poszło o pieniądze;-)
 • mieszkanka (gość)
  A czy wogóle jest "coś takiego" jak Gminne Centrum Informacji Europejskiej w urzędzie? Nie sądzę. A może na stronie Urzędu Miasta? Ja nie znalazłam. Czy ktoś wie coś na ten temat?
 • Anonim (gość)
  Rafał Suszek to bohater ;-)
 • mieszkaniec Kazimierza (gość)
  Gminne Centrum Informacji Europejskiej powinno działać ciągle, a nie tylko do 30 czerwca. Wasza strona z informacjami o pomocy finansowej z Unii Europejskiej jest pusta. Wniosek- jak sobie sam nie poradzisz to nikt ci nie pomoże. Inna wersja: Pusta strona- puste Centrum.
 • E.
  Rafał Suszek i tak był the best !

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę