Turniej Trzech Stoków w Kazimierzu

zobacz więcej (29)

Skoczkowie z całego świata mogą rywalizować w Turnieju Czterech Skoczni. Za to na Lubelszczyźnie po raz pierwszy można zmierzyć się w Turnieju Trzech Stoków - konkursie przeznaczonym dla wszystkich miłośników białego szaleństwa.

Turniej Trzech Stoków to nowy pomysł Lokalnej Organizacji Turystycznej Kraina Lessowych Wąwozów na promocję sportów zimowych w naszym regionie. Na trzech stokach, w Rąblowie, Kazimierzu i Parchatce, odbywają się zawody zjazdowe, w których mogą uczestniczyć zarówno młodsi jak i starsi.

Pierwsze zawody miały miejsce w Rąblowie w poniedziałek. Do Kazimierza Turniej zawitał w środę. W sportowych zmaganiach wzięło udział ok. 20 zawodników w szerokim przedziale wiekowym. Idealne warunki pogodowe oraz stok przygotowany specjalnie pod mini slalom gigant, sprawiły, że zawody udały się wspaniale.

Ostatni konkurs w ramach Turnieju Trzech stoków już w piątek, tym razem w Parchatce. 

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę