Aktualności dla "Turniej Oldboyów im. K. Górskiego"

Rozgrywki piłkarskie 10 drużyn, licytacje, pokazy, muzyka na żywo oraz wiele innych atrakcji w jednym miejscu, na boisku obok przystani.  Podczas Turnieju Oldbojów w Piłce Nożnej w Kazimierzu Dolnym.

Piłkarski sezon w Kazimierzu już za nami. Po raz czwarty jego zakończeniem był Memoriał im. Kazimierza Górskiego, podczas którego w Turnieju Oldbojów zmierzyło się ze sobą osiem drużyn. Cała impreza odbyła się pod hasłem promocji sportu i Kazimierza Dolnego, ale najważniejszym celem była pomoc dla małego Franka z Kazimierza.

Już po raz trzeci w Miasteczku odbył się Turniej Oldbojów im. Kazimierza Górskiego „Dla Promocji Kazimierza Dolnego”. Przez całą sobotę, na boisku nad Wisłą trwały futbolowe zmagania.

Brązowy medalista Mistrzostw Świata, pięciokrotny mistrz Polski w boksie Grzegorz Skrzecz, zawodnik reprezentacji Polski w piłce nożnej Tomasz Sokołowski i wielu innych celebrytów pojawi się 5 października na boisku w Kazimierzu, by wziąć udział w I Turnieju Oldboyów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego.

Pokaż stopkę