Trwają prace nad przygotowaniem Dwóch Brzegów

Trwa nabór filmów do Międzynarodowego Konkursu Filmów Krótkometrażowych w ramach 15. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Termin przyjmowania zgłoszeń mija z dniem 15 maja.
Mimo, że do sierpnia jeszcze daleko, już trwają prace nad przygotowaniem 15. edycji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.
- Przygotowaliśmy nową ofertę sponsorską. Przygotowujemy wnioski, szukamy sponsorów. Trwają prace nad programem – mówi Jerzy Zieliński prezes Stowarzyszenia Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. – Pracujemy zgodnie z opracowanym harmonogramem, ale wszystko zależy od sytuacji pandemicznej i ekonomicznej. Chcielibyśmy, żeby ten 15 festiwal się odbył. Czy będzie on w wersji stacjonarnej czy online – czas pokaże. Oczywiście wolelibyśmy, żeby festiwal odbył się tradycyjnie. Chociaż ubiegłoroczna edycja online była udana i widzów było nie mniej niż poprzednio, ale wielu było zawiedzionych, że nie ma namiotów, że nie można się spotkać…
Zgodnie z harmonogramem w połowie lutego ruszył też nabór filmów krótkometrażowych do dwubrzegowego Międzynarodowego Konkursu Filmów Krótkometrażowych.
- Do konkursu zakwalifikowane zostaną filmy trwające maksymalnie 35 minut, wyprodukowane w 2020 lub 2021 roku. Starsze zostaną dopuszczone, o ile ich pokaz na Festiwalu będzie pierwszą prezentacją w Polsce. Zgłaszać można fabuły, dokumenty, animacje oraz filmy eksperymentalne – czytamy na stronie festiwalu.
Filmy należy zgłaszać przez specjalną platformę. Tą samą drogą można także zgłaszać filmy do programu głównego Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi: zarówno filmy pełnometrażowe (dłuższe niż 60 minut) jak i średniometrażowe (trwające od 35 do 60 minut).
Zgłoś film>>>
15. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi planowany jest w dniach 31 lipca – 8 sierpnia.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę