Tropikalna kolacja w Walencji

Skomentuj (2)
Kolejna kolacja autorska w Walencji miała charakter latynoski. Przygotowywała ją młodzież z Brazylii i Meksyku, goszcząca na Lubelszczyźnie na zaproszenie lubelskich szkół.

Pierwsza czerwcowa kolacja autorska w Dawnym Pensjonacie Walencja na Górach jakby na dobrą wróżbę oczekiwanego upalnego lata miała charakter meksykańsko – brazylijski. Dzięki młodym ludziom z obu kontynentów amerykańskich goście mieli okazję poznać egzotyczne smaki, np.  potrawę meksykańską, zwaną Mola (kurczak w sosie czekoladowo bananowym) oraz świetną zupę aztecką z avokado.

Kolacji jak zwykle towarzyszyła muzyka – tym razem oczywiście południowoamerykańska – i tańce w strojach ludowych w wykonaniu amerykańskich gości.

Gospodarze Folwarku Walencja zapowiadają, że następna kolacja autorska będzie miała charakter otwarty.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Restauracje

Restauracja Folwark Walencja


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę