Szklane twarze Joanny Borowiec

Skomentuj (1)

To portrety niezwykłe, czarujące, nastrojowe, hipnotyzujące. Ujmujące naturalnym pięknem jednocześnie odrealnione, tajemnicze, milczące i emanujące dużą gamą emocji. „Szklane Twarze” to wystawa, którą już niebawem będziemy mogli zobaczyć w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

- „Szklane Twarze” to portrety niezwykłe, czarujące, nastrojowe, hipnotyzujące – czytamy w zapowiedzi imprezy. - Ujmujące naturalnym pięknem jednocześnie odrealnione, tajemnicze, milczące i emanujące dużą gamą emocji. Twarze przyjaciół, jak również osób dopiero poznanych. Istotnym elementem projektu są ambrotypy - to pozytywowe zdjęcia na szkle zrobione za pomocą XIX - wiecznej techniki mokrej płyty kolodionowej. Ambrotyp jest niepowtarzalny. Można go powielać, jednak zrobiony na czarnym szkle jest unikatem.

Autorka wystawy – Joanna Borowiec jest absolwentką Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie oraz wielbicielką fotografii analogowej i technik szlachetnych. Ma na swoim koncie wystawy zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wernisaż wystawy fotografii Joanny Borowiec już 14 czerwca o godzinie 17.00. Prace można oglądać do 4 lipca br. w godzinach pracy Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę