Szklane twarze Joanny Borowiec

Skomentuj (1)

To portrety niezwykłe, czarujące, nastrojowe, hipnotyzujące. Ujmujące naturalnym pięknem jednocześnie odrealnione, tajemnicze, milczące i emanujące dużą gamą emocji. „Szklane Twarze” to wystawa, którą już niebawem będziemy mogli zobaczyć w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

- „Szklane Twarze” to portrety niezwykłe, czarujące, nastrojowe, hipnotyzujące – czytamy w zapowiedzi imprezy. - Ujmujące naturalnym pięknem jednocześnie odrealnione, tajemnicze, milczące i emanujące dużą gamą emocji. Twarze przyjaciół, jak również osób dopiero poznanych. Istotnym elementem projektu są ambrotypy - to pozytywowe zdjęcia na szkle zrobione za pomocą XIX - wiecznej techniki mokrej płyty kolodionowej. Ambrotyp jest niepowtarzalny. Można go powielać, jednak zrobiony na czarnym szkle jest unikatem.

Autorka wystawy – Joanna Borowiec jest absolwentką Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie oraz wielbicielką fotografii analogowej i technik szlachetnych. Ma na swoim koncie wystawy zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wernisaż wystawy fotografii Joanny Borowiec już 14 czerwca o godzinie 17.00. Prace można oglądać do 4 lipca br. w godzinach pracy Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę