Szklane twarze Joanny Borowiec

Skomentuj (1)

To portrety niezwykłe, czarujące, nastrojowe, hipnotyzujące. Ujmujące naturalnym pięknem jednocześnie odrealnione, tajemnicze, milczące i emanujące dużą gamą emocji. „Szklane Twarze” to wystawa, którą już niebawem będziemy mogli zobaczyć w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

- „Szklane Twarze” to portrety niezwykłe, czarujące, nastrojowe, hipnotyzujące – czytamy w zapowiedzi imprezy. - Ujmujące naturalnym pięknem jednocześnie odrealnione, tajemnicze, milczące i emanujące dużą gamą emocji. Twarze przyjaciół, jak również osób dopiero poznanych. Istotnym elementem projektu są ambrotypy - to pozytywowe zdjęcia na szkle zrobione za pomocą XIX - wiecznej techniki mokrej płyty kolodionowej. Ambrotyp jest niepowtarzalny. Można go powielać, jednak zrobiony na czarnym szkle jest unikatem.

Autorka wystawy – Joanna Borowiec jest absolwentką Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie oraz wielbicielką fotografii analogowej i technik szlachetnych. Ma na swoim koncie wystawy zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wernisaż wystawy fotografii Joanny Borowiec już 14 czerwca o godzinie 17.00. Prace można oglądać do 4 lipca br. w godzinach pracy Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę