Sylwester 2008/2009

Skomentuj (16)

Choć na kartach kalendarza mamy jeszcze listopad, o sylwestrowej nocy warto pomyśleć już teraz. W Kazimierzu Dolnym ofert nie brakuje. Jedynego, czego może zabraknąć, to wolnych miejsc…

Od kilku ładnych lat Kazimierz Dolny okazuje się świetnym miejscem na spędzenie sylwestra. Dla jednych jest to bardzo romantyczne Miasteczko, dla innych miejsce całonocnych szaleństw. Zarówno jedni, jak i drudzy znajdą w Kazimierzu coś dla siebie. Oto nasze propozycje...

 

Jak co roku, Hotel Zajazd Piastowski zaprasza na Bal Sylwestrowy, któremu towarzyszyć będzie szampańska zabawa do białego rana, doskonała muzyka, wykwintne potrawy oraz słynny pokaz sztucznych ogni. Zajazd Piastowski oprócz wspaniałej zabawy sylwestrowej swoim gościom proponuje również kulig noworoczny z pochodniami, ogniskiem z przysmakami grillowymi i grzanym winem.

 

W Knajpie U Fryzjera zapowiada się noc sylwestrowa pełna niezapomnianych wrażeń. Alkohol bez ograniczeń, konkurs tańca z nagrodami i jak zawsze wyborne menu. W tym roku U Fryzjera królować będą dania kuchni fusion w wydaniu azjatyckim i nie tylko... I co jeszcze? Przekonajcie się sami. Początek imprezy o godz. 20.00!

 

Dom Michalaków zaprasza na wyjątkowy bal, inny niż wszystkie! Tu odbyć się ma prawdziwa uczta smakowa: rydzowe galaretki, galantyna ze szczupaka, pory zapiekane w sosie śmietanowym, faszerowane pieczarki,  gruszki w syropie wiśniowym z lodami, posypane wiórkami z białej czekolady to tylko niewielka część przygotowanego menu.

 

Na sylwestrowe szaleństwa zaprasza również Willa Pod Basztą, Pensjonat Vincent, Pensjonat Berberys, Villa Bohema, Restauracja Pod Wietrzną Górą oraz Pesjonat Agharta.

 

Salą, która zapewne zgromadzi największą liczbę gości, nie będzie jednak żadna restauracja czy pensjonat. Bo gdy wskazówki zegarów chylić się będą ku północy, większość ludzi zebranych w całym Miasteczku, jak co roku zgromadzi się w samym jego sercu. To kazimierski rynek jest największą i jedyną w swoim rodzaju salą. Miejscem, gdzie wypowiadamy życzenia i składamy obietnice, ze wszystkich sił wierząc w ich sprawczą moc. Bo przecież w takiej scenerii i w tak wyjątkową noc, nawet największe marzenia mają szansę się spełnić…

 

Więcej informacji - tutaj. Oferty "last minute" - tutaj.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (16)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę