Stara wanna? To już nie problem!

Skomentuj (11)

Stare wersalki, szafy, lodówki i inny sprzęt AGD, a także zużyte opony i baterie – jeżeli mamy w domu te i podobne rzeczy, możemy się ich pozbyć w najbliższym czasie. Urząd Miasta i Gminy w Kazimierzu Dolnym organizuje zbiórkę śmieci wielkogabarytowych.

W specjalnie wyznaczonych miejscach na terenie gminy, a w Kazimierzu – przed posesjami, można będzie w godzinach porannych ustalonego dnia wystawiać stare meble, zniszczoną armaturę łazienkową, radia, telewizory i inny sprzęt AGD, a także opony i baterie. Po południu tego dnia śmieci zbierze firma porządkowa.

Śmieci wielkogabarytowe będą zbierane i wywożone w następujących terminach:

8 kwietnia – Bochotnica
– 3 miejsca zbiórki: przy OSP, sklepie „Biedronka” i na Zamłyniu; Wierzchoniów naprzeciwko szkoły, obok pomnika.
11 kwietnia - Witoszyn przy OSP; Rzeczyca przy OSP; Rzeczyca Kolonia przed posesją sołtysa; Skowieszynek – przy sklepie; Kazimierz Dolny – przed posesjami.
12 kwietnia - Kazimierz Dolny – przed posesjami.
15 kwietnia – Góry – obok wieży TV, Wylągi na terenie po starym poj. KP-7, Doły – na terenie po starym poj. KP-7.
18 kwietnia – Jeziorszczyzna przy sklepie, Cholewianka, Dąbrówka – przy OSP, Okale i Mięćmierz – przy OSP.

Pierwsze porządki gmina ma już za sobą. Śmieci wielkogabarytowe wywieziono już z Parchatki i Zbędowic. Jeżeli będzie taka potrzeba, akcja zostanie powtórzona.

Skomentuj


Dodane komentarze (11)

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę