Stabilizuje się sytuacja w Urzędzie

Do końca tygodnia Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym pracować będzie jeszcze w systemie hybrydowym. W pełnej obsadzie ma powrócić do pracy od poniedziałku, ale wciąż będzie zamknięty dla interesantów.
Stabilizuje się i wraca do normy – jak czytamy na stronie Urzędu Miasta w Kazimierzu – sytuacja związana z koronawirusem w kazimierskim magistracie. Urząd nadal pracuje w systemie hybrydowym: część pracowników pozostaje w izolacji lub kwarantannie, część pracuje zdalnie w domu, ale ci, którzy nie mieli bezpośredniej styczności z osobami zakażonymi, normalnie przychodzą do pracy. Ratusz – jak zapewniają kazimierscy urzędnicy – funkcjonuje bez zakłóceń.
- Wszelkie uprawnienia zostały powierzone osobie wyznaczonej przez Burmistrza i Urząd Miasta, pomimo że nadal aż do odwołania pozostaje zamknięty dla interesantów z zewnątrz, funkcjonuje bez poważniejszych zakłóceń – czytamy na stronie Urzędu.
Magistrat dementuje też plotki, jakoby w urzędzie Sars-cov2 potwierdzono u 3 osób.
- Z pełną odpowiedzialnością, po weryfikacji tej informacji w puławskim Sanepidzie informujemy, że wśród pracowników w Urzędzie Miasta w Kazimierzu Dolnym potwierdzono testami do tej pory jedynie dwa przypadki zakażenia, o których Burmistrz informował na swoim profilu FB – czytamy na stronie.
Urząd Miasta ma wrócić do pracy w pełnym składzie od poniedziałku 14 września, ale nadal będzie zamknięty dla interesantów.
- Przed otwarciem Urzędu na przyjmowanie osób z zewnątrz planowane jest odkażenie poprzez ozonowanie pomieszczeń biurowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zminimalizowania ryzyka zarażenia (zarówno pracowników, jak i osób korzystających z usług Urzędu) – czytamy dalej na stronie magistratu. – W najniższych dniach poinformujemy o planowanym terminie wznowienia tradycyjnej obsługi w Urzędzie Miasta, która oczywiście będzie przebiegać z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa poprzez zastosowanie środków ochrony osobistej.

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę