Spotkanie z Cezarym Kucharskim

Wszystkich miłośników piłki nożnej czeka nie lada gratka. Do Kazimierza przyjeżdża były reprezentant Polski w piłce nożnej a obecnie menager Roberta Lewandowskiego, napastnika Bayernu Monachium – Cezary Kucharski.  Spotkanie już 15 września.

Już we worek 15 września odbędzie się spotkanie z Cezarym Kucharskim – byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej posłem na Sejm RP VII kadencji i menagerem Roberta Lewandowskiego.

Kucharski urodził się w Łukowie, jest wychowankiem tamtejszych Orląt. Grał m.in. w Siarce Tarnobrzeg, Legii Warszawa, Górniku Łęczna, a także zagranicą w hiszpańskim Realu Sporting de Gijón i Iraklisie Saloniki. W reprezentacji Polski grał 17 razy i m na swoim koncie trzy gole. Obecnie angażuje się nie tylko w sporcie jako manager Lewandowskiego, ale także w polityce jako poseł na Sejm.

Spotkanie 15 września w Kazimierzu zaplanowane na godzinę 14.00 w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza przy Nadwiślańskiej 9 będzie jednak – jak zapewniają organizatorzy – wolne od polityki i dotyczyć będzie wyłącznie spraw sportu.

 

To nie pierwsza wizyta Cezarego Kucharskiego w Kazimierzu.  Cztery lata temu zorganizował mecz na rzecz odbudowy szkoły w Kazimierzu w udziałem polityków. W Miasteczku z tej okazji pojawiła się nawet obecna premier Ewa Kopacz.

 

Cezary Kucharski przyjeżdża do Kazimierza na zaproszenie Macieja Polkowskiego byłego prezesa Orłów Kazimierz.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę