Spędź listopadowy weekend 2017 w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj (11)

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie świątecznego weekendu w połowie listopada? Zapraszamy do Kazimierza Dolnego – tutejsi hotelarze przygotowali ciekawe oferty pobytowe. Niżej prezentujemy ich propozycje.

Weekend listopadowy w Pensjonacie*** Folwark Walencja to czas dla rodziny. Tutaj znajdziecie ofertę dostosowaną do waszych potrzeb i na pewno nie będzie narzekać na nudę. Poza noclegami w komfortowych pokojach i pełnym wyżywieniem (śniadania, obiady i kolację) w hotelu będzie można uczestniczyć w warsztatach artystycznych. A dla relaksu – sauna i jacuzzi!

Dom Góreckich to przytulne pokoje gościnne i ciepła, rodzinna atmosfera. W takiej scenerii jesień w Kazimierzu wydaje się jeszcze piękniejsza, a paleta jej barw wprost nieograniczona. A, jak piszą gospodarze Domu Góreckich, „Weekend listopadowy to doskonały czas, aby zrelaksować się i nabrać sił podczas spacerów w magicznym, kolorowym i cichym o tej porze roku Kazimierzu.”

Listopadowy weekend to świetny moment, by skorzystać z oferty apartamentów Noce i Dnie. Do dyspozycji są tu zarówno pokoje z łazienkami, jak i apartamenty z własną kuchnią. Dużym atutem tego miejsca jest lokalizacja – dom znajduje się na polanie przy lesie, ale nadal bardzo blisko centrum miasteczka. Z jego okien, balkonów i tarasów widać przepiękną panoramę Kazimierza.

Dom Pracy Twórczej SDP położony jest w zaciszu góry Małachowskiego. Hotel otoczony jest dużym ogrodem z miejscem na grilla oraz ognisko. Poza tym dla gości przygotowano też duże parkingi. Z okazji Święta 11 Listopada przygotowano promocyjną cenę na nocleg w pokoju dwuosobowym – obowiązuje tylko od 10 do 12 listopada 2017.

Kolejnym miejscem z ofertą na jesienny świąteczny weekend jest Gościniec Basia. Gospodarze tego miejsca przygotowali dla turystów dwa warianty pobytowe do wyboru – 4 dniowy lub 3 dniowy. Cena obejmuje noclegi, śniadania oraz kolację z lampką wina i pysznym domowym ciastem, która odbędzie się 12 listopada.

www.KWASKOWA.pl
to miejsce, gdzie można oderwać się od codzienności i cieszyć pięknem jesieni. Dom położony jest niezwykle kameralnie, w otoczeniu przyrody Kazimierskiego Parku Krajobrazowego – znajdziecie tu więc ciszę i spokój, a wszystko w pobliżu atrakcji Kazimierza Dolnego.

Kwatera Agroturystyczna Góry 91 oferuje wypoczynek w oderwaniu od szumu miasta. Dom położony jest na przecięciu kilku szlaków turystycznych, co na pewno spodoba się turystom planującym długie jesienne spacery. Na gości czekają komfortowe dwu i czteroosobowe pokoje wyposażone w wygodne łóżka i drewniane meble.

UWAGA!
Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce Weekend listopadowy 2017. W treści newsa opisano najciekawsze oferty na długi weekend. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • Megi
  Rzym uczy turystów, jak się zachować "Podróżuj, baw się, szanuj"- to hasło kampanii edukacyjnej zainaugurowanej przez władze Rzymu i skierowanej do zagranicznych turystów. Jej celem jest wyrobienie dobrych manier u zwiedzających Wieczne Miasto
  Pierwsze krótkie filmy trafiły do internetu i będą do końca roku rozpowszechniane przez media społecznościowe w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii i Francji, a zatem w krajach, z których pochodzi większość gości we włoskiej stolicy. Zaprezentowano w nich przykłady nacechowanych szacunkiem zachowań w obliczu piękna i historycznych walorów zabytków w Rzymie, przedstawionym jako miejsce jedyne w swoim rodzaju. Przypomina się turystom o nakazie odpowiedzialnego postępowania, troski o przyrodę, o arcydzieła architektury i sztuki. To zaś oznacza, wyjaśniono, że nie można urządzać pikników na Schodach Hiszpańskich, kąpać się w fontannie di Trevi lub wdrapywać się na pomniki. Hasło kampanii nawiązuje do motta obchodzonego właśnie Międzynarodowego Roku Zrównoważonej Turystyki, który został ogłoszony przez ONZ. Celem twórców kampanii z zarządu miasta na Kapitolu jest osiągnięcie liczby 600 tysięcy wyświetleń. - Niestety w obliczu coraz bardziej masowej turystyki nasilają się też zachowania nie do przyjęcia w naszych miejscach nieporównywalnego z niczym piękna - mówi Adriano Meloni z zarządu Rzymu. Stołeczny dziennik "La Repubblica", komentując kampanię, dodał, że tak jak turyści muszą szanować miasto, tak i miasto musi ich szanować.
  • capt. Kidd William
   Hej ho! Na "umrzyka skrzyni"
   I butelka rumu.
   Hej ho! Resztę czart uczyni
   I butelka rumu
 • Redakcja
  Dziękujemy Czytelnikom za czujność. Widać, że sprawy Korzeniowego Dołu są Państwu nieobce. Wiecie, jakie zachowania są w tym miejscu nieodpowiednie. Mamy nadzieję, że to zdjęcie, które niniejszym przesuwamy na dalszy plan, będzie dla wszystkich wskazówką, jakich zachowań w tym miejscu należy szczególnie unikać, zwłaszcza że to miejsce jest pomnikiem przyrody. Szanujmy przyrodę!
 • koniuszy pana hrabiego Krasińskiego
  W Muzeum Romantyzmu w Opinogórze obowiązuje zakaz dotykania i fotografowania wszystkiego co jest w środku. Za stosowną opłatą otworzą bramę na wjazd np.nowożeńcom na sesję zdjęciową i salony ze epokowym umeblowaniem. Na starych kanapach można siedzieć, leżeć i obściskiwać się przy blasku fleszy. I co? Można ? Można ! "Pieniądz rządzi światem" - tak mawiał Leoncio do Isaury.
 • tak sądzę
  redakcja może miec problemy , popieram gdyby artykuł mowił o tym jak potrafimy niszczyc to co natura stworzyla a tu nie wiemy co się stalo a moze to korzenie rzucily się na tę babkę tego nie wiemy . A Jeżeli to ona rzucila sie na korzenie bo taką miala fantazję to takie zdjecia powinny byc wywieszane w specjalnej gablocie z opowiednimi komentarzami zaraz przy wejsciu do korzeniowego,wielu by się zastanowilo zanim im......
 • baart
  a artykuł ilustruje zdjęcie, na ktorym kobieta niszczy wąwóz - gratulacje....
  • pijany znad Grodarza
   Ze zdjęcia wynika, ze była to grupa zorganizowana, a wiec i był przewodnik. Który to ?
 • trzeźwyznadgrodarza
  A to babsko na zdjęciu zasłużyło na karę!!!
  • dr Wisłocki
   Za co? Ona rozkłada nogi na korzeniu a facet jej pomaga.
 • Don Hryniu
  "Ciekawe oferty pobytowe...." - piszą, że mają łazienki. Super !!! Nie piszą natomiast gdzie mam zaparkować swojego Jaguara a słyszałem, że z tym kłopot wielki w Kazimierzu
  • wczasowicz
   plebanka 4 c bylem bylo super parking na podworku

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę