Spędź listopadowy weekend 2017 w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj (11)

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie świątecznego weekendu w połowie listopada? Zapraszamy do Kazimierza Dolnego – tutejsi hotelarze przygotowali ciekawe oferty pobytowe. Niżej prezentujemy ich propozycje.

Weekend listopadowy w Pensjonacie*** Folwark Walencja to czas dla rodziny. Tutaj znajdziecie ofertę dostosowaną do waszych potrzeb i na pewno nie będzie narzekać na nudę. Poza noclegami w komfortowych pokojach i pełnym wyżywieniem (śniadania, obiady i kolację) w hotelu będzie można uczestniczyć w warsztatach artystycznych. A dla relaksu – sauna i jacuzzi!

Dom Góreckich to przytulne pokoje gościnne i ciepła, rodzinna atmosfera. W takiej scenerii jesień w Kazimierzu wydaje się jeszcze piękniejsza, a paleta jej barw wprost nieograniczona. A, jak piszą gospodarze Domu Góreckich, „Weekend listopadowy to doskonały czas, aby zrelaksować się i nabrać sił podczas spacerów w magicznym, kolorowym i cichym o tej porze roku Kazimierzu.”

Listopadowy weekend to świetny moment, by skorzystać z oferty apartamentów Noce i Dnie. Do dyspozycji są tu zarówno pokoje z łazienkami, jak i apartamenty z własną kuchnią. Dużym atutem tego miejsca jest lokalizacja – dom znajduje się na polanie przy lesie, ale nadal bardzo blisko centrum miasteczka. Z jego okien, balkonów i tarasów widać przepiękną panoramę Kazimierza.

Dom Pracy Twórczej SDP położony jest w zaciszu góry Małachowskiego. Hotel otoczony jest dużym ogrodem z miejscem na grilla oraz ognisko. Poza tym dla gości przygotowano też duże parkingi. Z okazji Święta 11 Listopada przygotowano promocyjną cenę na nocleg w pokoju dwuosobowym – obowiązuje tylko od 10 do 12 listopada 2017.

Kolejnym miejscem z ofertą na jesienny świąteczny weekend jest Gościniec Basia. Gospodarze tego miejsca przygotowali dla turystów dwa warianty pobytowe do wyboru – 4 dniowy lub 3 dniowy. Cena obejmuje noclegi, śniadania oraz kolację z lampką wina i pysznym domowym ciastem, która odbędzie się 12 listopada.

www.KWASKOWA.pl
to miejsce, gdzie można oderwać się od codzienności i cieszyć pięknem jesieni. Dom położony jest niezwykle kameralnie, w otoczeniu przyrody Kazimierskiego Parku Krajobrazowego – znajdziecie tu więc ciszę i spokój, a wszystko w pobliżu atrakcji Kazimierza Dolnego.

Kwatera Agroturystyczna Góry 91 oferuje wypoczynek w oderwaniu od szumu miasta. Dom położony jest na przecięciu kilku szlaków turystycznych, co na pewno spodoba się turystom planującym długie jesienne spacery. Na gości czekają komfortowe dwu i czteroosobowe pokoje wyposażone w wygodne łóżka i drewniane meble.

UWAGA!
Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce Weekend listopadowy 2017. W treści newsa opisano najciekawsze oferty na długi weekend. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • Megi
  Rzym uczy turystów, jak się zachować "Podróżuj, baw się, szanuj"- to hasło kampanii edukacyjnej zainaugurowanej przez władze Rzymu i skierowanej do zagranicznych turystów. Jej celem jest wyrobienie dobrych manier u zwiedzających Wieczne Miasto
  Pierwsze krótkie filmy trafiły do internetu i będą do końca roku rozpowszechniane przez media społecznościowe w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii i Francji, a zatem w krajach, z których pochodzi większość gości we włoskiej stolicy. Zaprezentowano w nich przykłady nacechowanych szacunkiem zachowań w obliczu piękna i historycznych walorów zabytków w Rzymie, przedstawionym jako miejsce jedyne w swoim rodzaju. Przypomina się turystom o nakazie odpowiedzialnego postępowania, troski o przyrodę, o arcydzieła architektury i sztuki. To zaś oznacza, wyjaśniono, że nie można urządzać pikników na Schodach Hiszpańskich, kąpać się w fontannie di Trevi lub wdrapywać się na pomniki. Hasło kampanii nawiązuje do motta obchodzonego właśnie Międzynarodowego Roku Zrównoważonej Turystyki, który został ogłoszony przez ONZ. Celem twórców kampanii z zarządu miasta na Kapitolu jest osiągnięcie liczby 600 tysięcy wyświetleń. - Niestety w obliczu coraz bardziej masowej turystyki nasilają się też zachowania nie do przyjęcia w naszych miejscach nieporównywalnego z niczym piękna - mówi Adriano Meloni z zarządu Rzymu. Stołeczny dziennik "La Repubblica", komentując kampanię, dodał, że tak jak turyści muszą szanować miasto, tak i miasto musi ich szanować.
  • capt. Kidd William
   Hej ho! Na "umrzyka skrzyni"
   I butelka rumu.
   Hej ho! Resztę czart uczyni
   I butelka rumu
 • Redakcja
  Dziękujemy Czytelnikom za czujność. Widać, że sprawy Korzeniowego Dołu są Państwu nieobce. Wiecie, jakie zachowania są w tym miejscu nieodpowiednie. Mamy nadzieję, że to zdjęcie, które niniejszym przesuwamy na dalszy plan, będzie dla wszystkich wskazówką, jakich zachowań w tym miejscu należy szczególnie unikać, zwłaszcza że to miejsce jest pomnikiem przyrody. Szanujmy przyrodę!
 • koniuszy pana hrabiego Krasińskiego
  W Muzeum Romantyzmu w Opinogórze obowiązuje zakaz dotykania i fotografowania wszystkiego co jest w środku. Za stosowną opłatą otworzą bramę na wjazd np.nowożeńcom na sesję zdjęciową i salony ze epokowym umeblowaniem. Na starych kanapach można siedzieć, leżeć i obściskiwać się przy blasku fleszy. I co? Można ? Można ! "Pieniądz rządzi światem" - tak mawiał Leoncio do Isaury.
 • tak sądzę
  redakcja może miec problemy , popieram gdyby artykuł mowił o tym jak potrafimy niszczyc to co natura stworzyla a tu nie wiemy co się stalo a moze to korzenie rzucily się na tę babkę tego nie wiemy . A Jeżeli to ona rzucila sie na korzenie bo taką miala fantazję to takie zdjecia powinny byc wywieszane w specjalnej gablocie z opowiednimi komentarzami zaraz przy wejsciu do korzeniowego,wielu by się zastanowilo zanim im......
 • baart
  a artykuł ilustruje zdjęcie, na ktorym kobieta niszczy wąwóz - gratulacje....
  • pijany znad Grodarza
   Ze zdjęcia wynika, ze była to grupa zorganizowana, a wiec i był przewodnik. Który to ?
 • trzeźwyznadgrodarza
  A to babsko na zdjęciu zasłużyło na karę!!!
  • dr Wisłocki
   Za co? Ona rozkłada nogi na korzeniu a facet jej pomaga.
 • Don Hryniu
  "Ciekawe oferty pobytowe...." - piszą, że mają łazienki. Super !!! Nie piszą natomiast gdzie mam zaparkować swojego Jaguara a słyszałem, że z tym kłopot wielki w Kazimierzu
  • wczasowicz
   plebanka 4 c bylem bylo super parking na podworku

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę