Aktualności dla "długi weekend w listopadzie"

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie świątecznego weekendu w połowie listopada? Zapraszamy do Kazimierza Dolnego – tutejsi hotelarze przygotowali ciekawe oferty pobytowe. Niżej prezentujemy ich propozycje.

Kazimierz w jesiennej odsłonie jest tak samo urokliwy jak latem. Do tego lepiej czują się tu osoby, które nie odnajdują się wśród wakacyjnych turystów. Dlatego zapraszamy wszystkich szukających wytchnienia od codzienności do spędzenia długiego listopadowego weekendu właśnie w naszym mieście.

Czy już zaplanowaliście wypoczynek podczas długiego weekendu w listopadzie? Zapraszamy do Kazimierza Dolnego, gdzie zawsze czekają interesujące oferty pobytowe. Zobaczcie sami!

Zbliża się jesienny długi weekend i to już ostatnia chwila, by zaplanować wypoczynek w tym czasie. Zapraszamy do Kazimierza Dolnego, gdzie nadal można znaleźć wiele interesujących ofert.

Późną jesienią Kazimierz Dolny nieco pustoszeje, jednak nie staje się przez to mniej atrakcyjny! Ciche uliczki zachęcają do spacerów, a klimatyczne knajpki do wejścia i spędzenia w nich wieczoru. Przyjedźcie i przekonajcie się jak wspaniale można wypocząć w Kazimierzu podczas długiego weekendu w listopadzie.

Cztery dni wolnego

Przed nami długi weekend listopadowy, cztery dni wolne od pracy i szarej codzienności. Nie możemy ich zmarnować. Dlatego zapraszamy Państwa do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Tu o tej porze roku odnajdnaleźć można upragniony spokój i ciszę...

Przed nami długi weekend listopadowy. Wszystkich tych, którzy marzą o odpoczynku, ciszy i spokoju zapraszamy do Kazimierza Dolnego. Długie spacery wąskimi uliczkami, gorąca czekolada i atmosfera jakiej nie znajdziecie w żadnym innym mieście. Tak, jest to możliwe tylko tu, w miejscu, gdzie czas się zatrzymał...

Pokaż stopkę