Smoki nad Magicznymi Ogrodami!

- Jakie to uczucie wznieść się wysoko ponad ziemię? Co czują smoki szybujące pomiędzy chmurami? Przyjedź 18-19 lipca do Magicznych Ogrodów, przeżyj niezwykłą przygodę i przekonaj się sam – zachęcają organizatorzy wydarzenia „Jak smoki w chmurach”.

Magiczne Ogrody to położony niedaleko Kazimierza Dolnego rodzinny park tematyczny. Wśród krzewów i kwiatów mieszkają baśniowe tajemnicze stworzenia: psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze wróżki Smużki, magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i Smoki.

- W Magicznych Ogrodach, wśród kwiatów, strumieni i wodospadów, spędzisz cudowne chwile z całą rodziną. Możesz udać się na przejażdżkę kolejką przez Kwiatową Dolinę, bawić się na gigantycznych dmuchańcach, linowych placach zabaw i bezpiecznej plaży. Nauczysz się fechtunku w Krasnoludzkim Grodzie, a w upiornym Mroczysku staniesz oko w oku ze złym czarodziejem Aragiem - obiecują organizatorzy wydarzenia.

Podczas wydarzenia „Jak smoki w chmurach” nie zabraknie wielu baśniowych atrakcji. Jedną z nich będzie puszczanie smoczych  latawców!

Magiczne Ogrody w Trzciankach koło Kazimierza zapraszają 18 – 19 lipca.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę