Sierpień w Ośrodku Kultury

Półmetek wakacji już za nami. Co zrobić z pozostałym czasem wolnym? Jak dobrze go wykorzystać? Zachęcamy do skorzystania atrakcji, jakie przygotował Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

Sierpień w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki zapowiada się dość atrakcyjnie. Będą warsztaty językowe i teatralne, wystawa fotografii oraz festyn na zakończenie wakacji.

Program:

6 - 9 sierpnia -
Warsztaty językowe dla dzieci: „Angielski poprzez sztukę i zabawę”.

Zajęcia te są bezpłatne, odbywać się będą w godz. 10.00 – 14.00.

12 – 18 sierpnia - Warsztaty teatralne z aktorem Dariuszem Jakubowskim.

W warsztatach wziąć udział może młodzież od 15 lat, udział w nich jest bezpłatny. Prowadzone są zapisy, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Jednak co ważne, są jeszcze wolne miejsca. W programie: doskonalenie warsztatu teatralnego oraz praca nad świadomością własnego ciała, słowa, gestu. Organizatorzy proszą uczestników o przygotowanie pamięciowe dowolnego tekstu. Zajęcia będą odbywać się codziennie od godz. 10.00.

29 sierpnia godz. 15.00 - Festyn dla dzieci na zakończenie wakacji „Dotknięcie Kosmosu”.

Impreza odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym. Więcej szczegółów w późniejszym terminie.

Dodatkowo w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki oglądać można wystawę fotografii prof. Aleksandra Błońskiego pod tytułem „40 zdjęć na 40-lecie pracy w PWSFTviT w Łodzi”.   

- Fotografuję od dzieciństwa – pisze sam o sobie autor wystawy - Aleksander Błoński. - Mając siedem lat dostałem pierwszy aparat. Później ukończyłem Wydział Operatorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Teatralnej, jak się wówczas nazywała, a w czasie studiów współpracowałem z legendarnym magazynem „Ty i Ja”, jako fotograf mody. Pozostałem w uczelni. Przeszedłem wszystkie stopnie, do profesora zwyczajnego. Obecnie wykładam fotografię na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej.

Wystawa jest czynna do 18 sierpnia 2013 roku.

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę