Sierpień w Ośrodku Kultury

Półmetek wakacji już za nami. Co zrobić z pozostałym czasem wolnym? Jak dobrze go wykorzystać? Zachęcamy do skorzystania atrakcji, jakie przygotował Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

Sierpień w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki zapowiada się dość atrakcyjnie. Będą warsztaty językowe i teatralne, wystawa fotografii oraz festyn na zakończenie wakacji.

Program:

6 - 9 sierpnia -
Warsztaty językowe dla dzieci: „Angielski poprzez sztukę i zabawę”.

Zajęcia te są bezpłatne, odbywać się będą w godz. 10.00 – 14.00.

12 – 18 sierpnia - Warsztaty teatralne z aktorem Dariuszem Jakubowskim.

W warsztatach wziąć udział może młodzież od 15 lat, udział w nich jest bezpłatny. Prowadzone są zapisy, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Jednak co ważne, są jeszcze wolne miejsca. W programie: doskonalenie warsztatu teatralnego oraz praca nad świadomością własnego ciała, słowa, gestu. Organizatorzy proszą uczestników o przygotowanie pamięciowe dowolnego tekstu. Zajęcia będą odbywać się codziennie od godz. 10.00.

29 sierpnia godz. 15.00 - Festyn dla dzieci na zakończenie wakacji „Dotknięcie Kosmosu”.

Impreza odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym. Więcej szczegółów w późniejszym terminie.

Dodatkowo w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki oglądać można wystawę fotografii prof. Aleksandra Błońskiego pod tytułem „40 zdjęć na 40-lecie pracy w PWSFTviT w Łodzi”.   

- Fotografuję od dzieciństwa – pisze sam o sobie autor wystawy - Aleksander Błoński. - Mając siedem lat dostałem pierwszy aparat. Później ukończyłem Wydział Operatorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Teatralnej, jak się wówczas nazywała, a w czasie studiów współpracowałem z legendarnym magazynem „Ty i Ja”, jako fotograf mody. Pozostałem w uczelni. Przeszedłem wszystkie stopnie, do profesora zwyczajnego. Obecnie wykładam fotografię na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej.

Wystawa jest czynna do 18 sierpnia 2013 roku.

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę