Letnie warsztaty fotograficzno - artystyczne

Skomentuj (4)

W przyszłą sobotę, 24 sierpnia w Kazimierzu Dolnym i Janowcu odbędą się warsztaty fotograficzno – artystyczne pod hasłem „POP ART FOTO SHOW”. Zajęcia te poprowadzi jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich fotografików - Sebastian Skalski.

Zachęcamy wszystkich miłośników fotografii do wzięcia udziału w warsztatach fotograficzno – artystycznych, które odbędą się już 24 sierpnia w Kazimierzu Dolnym i Janowcu. Hasło przewodnie warsztatów to „POP ART FOTO SHOW”. Wielką zaletą tych zajęć jest sam prowadzący - jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich fotografików - Sebastian Skalski.

 

- Sebastian Skalski to artysta o niezwykłej osobowości i wielu talentach – piszą organizatorzy. - Fotografik - portrecista gwiazd i ciekawych ludzi, malarz Pop Art, animator kultury i sztuki, a również członek Polish American Photographic Club of New York.

 

To jeszcze nie wszystkie atuty fotografa. Jest on także autorem albumów: "Apetyt na kobiety - 100 kobiet wyjątkowych XXI wieku", „Almodóvar fotografii…” czy "Matki Dzieciom".

 

- Kto widział prace Sebastiana Skalskiego zgodzi się, że jest wszechstronnym artystą lubiącym wzbudzać kontrowersje i skrajne uczucia… - zapewniają organizatorzy. - Oglądający prace i wystawy Skalskiego goście, są pod wielkim wrażeniem, kiedy na własne oczy widzą fotoobrazy na bawełnianych płótnach. Prace są ogromne - metr na metr. Ich majestyczność zadziwia, a Skalski jest odbierany jako wytrawny i liryczny portrecista - kolorysta. Jego fotoobrazy cechuje pasja, jak i silny wpływ sztuki Pop-Art. z jego czołowym twórcą Andy Warholem.

 

Współprowadzącym warsztaty będzie dziennikarz i publicysta - Marcin Mizera. Warsztaty (część wykładowa) odbędą się w Ośrodku Kultury w Janowcu, zaś część plenerowa, połączona z wernisażem, w Kazimierzu Dolnym.

 

UWAGA! Sobota – 24 sierpnia 2013r. Rozpoczęcie warsztatów: godz. 11.00. Zakończenie: godz. 19.00. Miejsce: Ośrodek Kultury w Janowcu, Plac Wolności 1.

 

Chętni do wzięcia udziału mogą robić wpłaty (w tytule należy wpisać: "warsztaty") w wysokości 150 zł na podany niżej numer konta:

Star - Media: 71194010763108431800000000

 

Wpłata na konto jest traktowana jako potwierdzenie uczestnictwa. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacji możemy dokonywać pod adresem: redakcja@npn.org.pl lub pod numerem telefonu: 514 087 747.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • emigrator
  a coz to za przepychanki i wyscigi? kto jest lepszy i bardziej ceniony, znany, czy to wazne?
  pan sikora to klasa sama w sobie, ale i inna kategoria wiekowa. panowie skalski i jozef vel max s. sa jeszcze stosunkowo mlodymi ludzmi choc nie raz juz pokazali ze zdolnosci im nie brakuje.
 • pijsny znad Grodarza
  Jeżeli już mowa o najlepszych to:
  "Tomasz Sikora (ur. 9 września 1948 w Warszawie) - polski fotograf.

  Twórca teatralnych i filmowych plakatów, ilustracji książkowych, realizator prac dla agencji reklamowych w Ameryce i Europie.

  Od 1972 przez 10 lat pracował jako stały fotoreporter warszawskiego Tygodnika Ilustrowanego Perspektywy. Od 1982 - w Australii, gdzie w następnym roku założył studio fotografii reklamowej, prowadził warsztaty fotograficzne w Victoria College w Melbourne, wydawał książki i kalendarze.

  Jest współautorem (wraz z G. Fyshem Rutherfordem) Świńskich opowiastek - albumu-bajki (opatrzonego w przerobione plastycznie fotografie), opowiadającej o historii dwóch świnek chcących odwiedzić smoka. Została ona opublikowana w 1997 roku w Australii, od 2007 jest także dostępna w Polsce[1].

  Ojcem Tomasza Sikory był rzeźbiarz Stanisław Sikora, a jego synem jest Mateusz Sikora, również rzeźbiarz."
  ., a mieszka On w Mięćmierzu.
 • Marta
  Jest, jest... Maks S. przy Sebastianie Skalskim to pikuś ;-) Wystarczy troszkę pogrzebać w Internecie. Swoją drogą ciekawe czy fotografowie z Kazimierza i okolic wezmą udział w tym wydarzeniu. No chyba, że już wydaje im się, że pozjadali wszystkie rozumu i nie muszą się uczyć. Tak czy inaczej, ja skorzystam z okazji i będę na warsztatach. Sebastian Skalski to jeden z najlepszych w Polsce fotografików. Artysta światowego formatu.

  http://www.youtube.com/watch?v=DsMSb3rK4Tw
 • Maja
  o ja cie......to jest ktoś bardziej"znany" i "ceniony" od Maxa S.??? Koniec świata.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę