Letnie warsztaty fotograficzno - artystyczne

Skomentuj (4)

W przyszłą sobotę, 24 sierpnia w Kazimierzu Dolnym i Janowcu odbędą się warsztaty fotograficzno – artystyczne pod hasłem „POP ART FOTO SHOW”. Zajęcia te poprowadzi jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich fotografików - Sebastian Skalski.

Zachęcamy wszystkich miłośników fotografii do wzięcia udziału w warsztatach fotograficzno – artystycznych, które odbędą się już 24 sierpnia w Kazimierzu Dolnym i Janowcu. Hasło przewodnie warsztatów to „POP ART FOTO SHOW”. Wielką zaletą tych zajęć jest sam prowadzący - jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich fotografików - Sebastian Skalski.

 

- Sebastian Skalski to artysta o niezwykłej osobowości i wielu talentach – piszą organizatorzy. - Fotografik - portrecista gwiazd i ciekawych ludzi, malarz Pop Art, animator kultury i sztuki, a również członek Polish American Photographic Club of New York.

 

To jeszcze nie wszystkie atuty fotografa. Jest on także autorem albumów: "Apetyt na kobiety - 100 kobiet wyjątkowych XXI wieku", „Almodóvar fotografii…” czy "Matki Dzieciom".

 

- Kto widział prace Sebastiana Skalskiego zgodzi się, że jest wszechstronnym artystą lubiącym wzbudzać kontrowersje i skrajne uczucia… - zapewniają organizatorzy. - Oglądający prace i wystawy Skalskiego goście, są pod wielkim wrażeniem, kiedy na własne oczy widzą fotoobrazy na bawełnianych płótnach. Prace są ogromne - metr na metr. Ich majestyczność zadziwia, a Skalski jest odbierany jako wytrawny i liryczny portrecista - kolorysta. Jego fotoobrazy cechuje pasja, jak i silny wpływ sztuki Pop-Art. z jego czołowym twórcą Andy Warholem.

 

Współprowadzącym warsztaty będzie dziennikarz i publicysta - Marcin Mizera. Warsztaty (część wykładowa) odbędą się w Ośrodku Kultury w Janowcu, zaś część plenerowa, połączona z wernisażem, w Kazimierzu Dolnym.

 

UWAGA! Sobota – 24 sierpnia 2013r. Rozpoczęcie warsztatów: godz. 11.00. Zakończenie: godz. 19.00. Miejsce: Ośrodek Kultury w Janowcu, Plac Wolności 1.

 

Chętni do wzięcia udziału mogą robić wpłaty (w tytule należy wpisać: "warsztaty") w wysokości 150 zł na podany niżej numer konta:

Star - Media: 71194010763108431800000000

 

Wpłata na konto jest traktowana jako potwierdzenie uczestnictwa. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacji możemy dokonywać pod adresem: redakcja@npn.org.pl lub pod numerem telefonu: 514 087 747.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • emigrator
  a coz to za przepychanki i wyscigi? kto jest lepszy i bardziej ceniony, znany, czy to wazne?
  pan sikora to klasa sama w sobie, ale i inna kategoria wiekowa. panowie skalski i jozef vel max s. sa jeszcze stosunkowo mlodymi ludzmi choc nie raz juz pokazali ze zdolnosci im nie brakuje.
 • pijsny znad Grodarza
  Jeżeli już mowa o najlepszych to:
  "Tomasz Sikora (ur. 9 września 1948 w Warszawie) - polski fotograf.

  Twórca teatralnych i filmowych plakatów, ilustracji książkowych, realizator prac dla agencji reklamowych w Ameryce i Europie.

  Od 1972 przez 10 lat pracował jako stały fotoreporter warszawskiego Tygodnika Ilustrowanego Perspektywy. Od 1982 - w Australii, gdzie w następnym roku założył studio fotografii reklamowej, prowadził warsztaty fotograficzne w Victoria College w Melbourne, wydawał książki i kalendarze.

  Jest współautorem (wraz z G. Fyshem Rutherfordem) Świńskich opowiastek - albumu-bajki (opatrzonego w przerobione plastycznie fotografie), opowiadającej o historii dwóch świnek chcących odwiedzić smoka. Została ona opublikowana w 1997 roku w Australii, od 2007 jest także dostępna w Polsce[1].

  Ojcem Tomasza Sikory był rzeźbiarz Stanisław Sikora, a jego synem jest Mateusz Sikora, również rzeźbiarz."
  ., a mieszka On w Mięćmierzu.
 • Marta
  Jest, jest... Maks S. przy Sebastianie Skalskim to pikuś ;-) Wystarczy troszkę pogrzebać w Internecie. Swoją drogą ciekawe czy fotografowie z Kazimierza i okolic wezmą udział w tym wydarzeniu. No chyba, że już wydaje im się, że pozjadali wszystkie rozumu i nie muszą się uczyć. Tak czy inaczej, ja skorzystam z okazji i będę na warsztatach. Sebastian Skalski to jeden z najlepszych w Polsce fotografików. Artysta światowego formatu.

  http://www.youtube.com/watch?v=DsMSb3rK4Tw
 • Maja
  o ja cie......to jest ktoś bardziej"znany" i "ceniony" od Maxa S.??? Koniec świata.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę