Rynkowa ma nowego dzierżawcę

Dziś odbył się przetarg na dawną kawiarnię Rynkową. Zainteresowanie nim było ogromne, zarówno wśród lokalnych przedsiębiorców, jak i tych z zewnątrz. Kto jest nowym dzierżawcą?

Lokal o powierzchni ponad stu metrów kwadratowych, z piwnicą, wymagający kapitalnego remontu, umiejscowiony przy rynku. Dawniej, kawiarnia Rynkowa. Co będzie tam teraz? O tym zdecyduje nowy dzierżawca, który wygrał dzisiejszy przetarg.

Zainteresowanie tym lokalem było ogromne, zarówno wśród lokalnych przedsiębiorców, jak i tych z zewnątrz. Nie ma co się jednak dziwić, Rynkowa to kultowe miejsce, a także położone w bardzo dobrej lokalizacji.

W sumie, w przetargu wzięło udział piętnaście podmiotów gospodarczych. Cena wywoławcza wynosiła 7 000,00 zł netto miesięcznie, jednak bardzo szybko poszybowała ona w górę. I rosła z minuty na minutę. Do tego stopnia, że przekroczyła 20 000,00 zł.
Ostatecznie przetarg wygrało przedsiębiorstwo usługowo – handlowe „Jola” z Puław, oferując czynsz w wysokości 21 800,00 zł netto miesięcznie.

Kwota jest ogromna. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że poprzedni najemca lokalu płacił niecałe 5 000,00 zł brutto za miesiąc.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Kawiarnia Rynkowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2020. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę