Rynkowa ma nowego dzierżawcę

Dziś odbył się przetarg na dawną kawiarnię Rynkową. Zainteresowanie nim było ogromne, zarówno wśród lokalnych przedsiębiorców, jak i tych z zewnątrz. Kto jest nowym dzierżawcą?

Lokal o powierzchni ponad stu metrów kwadratowych, z piwnicą, wymagający kapitalnego remontu, umiejscowiony przy rynku. Dawniej, kawiarnia Rynkowa. Co będzie tam teraz? O tym zdecyduje nowy dzierżawca, który wygrał dzisiejszy przetarg.

Zainteresowanie tym lokalem było ogromne, zarówno wśród lokalnych przedsiębiorców, jak i tych z zewnątrz. Nie ma co się jednak dziwić, Rynkowa to kultowe miejsce, a także położone w bardzo dobrej lokalizacji.

W sumie, w przetargu wzięło udział piętnaście podmiotów gospodarczych. Cena wywoławcza wynosiła 7 000,00 zł netto miesięcznie, jednak bardzo szybko poszybowała ona w górę. I rosła z minuty na minutę. Do tego stopnia, że przekroczyła 20 000,00 zł.
Ostatecznie przetarg wygrało przedsiębiorstwo usługowo – handlowe „Jola” z Puław, oferując czynsz w wysokości 21 800,00 zł netto miesięcznie.

Kwota jest ogromna. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że poprzedni najemca lokalu płacił niecałe 5 000,00 zł brutto za miesiąc.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Kawiarnia Rynkowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę