Rynkowa ma nowego dzierżawcę

Dziś odbył się przetarg na dawną kawiarnię Rynkową. Zainteresowanie nim było ogromne, zarówno wśród lokalnych przedsiębiorców, jak i tych z zewnątrz. Kto jest nowym dzierżawcą?

Lokal o powierzchni ponad stu metrów kwadratowych, z piwnicą, wymagający kapitalnego remontu, umiejscowiony przy rynku. Dawniej, kawiarnia Rynkowa. Co będzie tam teraz? O tym zdecyduje nowy dzierżawca, który wygrał dzisiejszy przetarg.

Zainteresowanie tym lokalem było ogromne, zarówno wśród lokalnych przedsiębiorców, jak i tych z zewnątrz. Nie ma co się jednak dziwić, Rynkowa to kultowe miejsce, a także położone w bardzo dobrej lokalizacji.

W sumie, w przetargu wzięło udział piętnaście podmiotów gospodarczych. Cena wywoławcza wynosiła 7 000,00 zł netto miesięcznie, jednak bardzo szybko poszybowała ona w górę. I rosła z minuty na minutę. Do tego stopnia, że przekroczyła 20 000,00 zł.
Ostatecznie przetarg wygrało przedsiębiorstwo usługowo – handlowe „Jola” z Puław, oferując czynsz w wysokości 21 800,00 zł netto miesięcznie.

Kwota jest ogromna. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że poprzedni najemca lokalu płacił niecałe 5 000,00 zł brutto za miesiąc.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Kawiarnia Rynkowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę