Rusza Stacja Narciarska Kazimierz

Od wtorku 19 stycznia otwiera się po przerwie covidowej Stacja Narciarska Kazimierz. Dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w specjalnym programie edukacyjnym. Otwarta będzie także gastronomia z potrawami na wynos.
Stacja Narciarska Kazimierz znowu zaprasza miłośników na stok. W ramach programu „Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną swoją i swoich dzieci” proponuje zajęcia sportowe – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie slalomem.
- Program edukacyjnych zajęć sportowych – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie slalomem realizowany w Kazimierz Dolny skierowany jest do osób chcących nabyć lub podnieść poziom umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie slalomem – czytamy na stronie Stacji Narciarskiej Kazimierz. – Umożliwienie uczestnikom programu wzięcia udziału w edukacyjnych zajęciach sportowych ma na celu podniesienie ich umiejętności sportowych w jeździe na nartach i snowboardzie slalomem, kształtowanie nawyku aktywnego wypoczynku,  kształtowanie umiejętności ruchowych przydatnych w życiu codziennym oraz innych niż jazda slalomowa na nartach i snowboardzie dyscyplinach i grach sportowych, rozwijanie i utrwalanie zainteresowań sportowych dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez wpajanie zasad i techniki jazdy slalomowej na nartach i snowboardzie, umożliwienie sprawdzenia poziomu nabywanych umiejętności ruchowych, wdrażanie uczestników do regularnego uprawiania ćwiczeń fizycznych.
Warunkiem uczestnictwa w programie jest podpisanie oświadczenia o uczestnictwie oraz wniesienie opłaty. Szczegóły na miejscu.
- W związku z koniecznością zachowania wymogów sanitarnych celem maksymalnego zminimalizowania możliwości zachorowania uczestników, w tym na COVID -19, organizator zapewni warunki do bezpiecznego uczestnictwa w zajęciach – czytamy na stronie Stacji.
Zajęcia rozpoczynają się od wtorku 19 stycznia i trwać będą do końca sezonu narciarskiego.

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę