Rusza Stacja Narciarska Kazimierz

Od wtorku 19 stycznia otwiera się po przerwie covidowej Stacja Narciarska Kazimierz. Dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w specjalnym programie edukacyjnym. Otwarta będzie także gastronomia z potrawami na wynos.
Stacja Narciarska Kazimierz znowu zaprasza miłośników na stok. W ramach programu „Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną swoją i swoich dzieci” proponuje zajęcia sportowe – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie slalomem.
- Program edukacyjnych zajęć sportowych – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie slalomem realizowany w Kazimierz Dolny skierowany jest do osób chcących nabyć lub podnieść poziom umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie slalomem – czytamy na stronie Stacji Narciarskiej Kazimierz. – Umożliwienie uczestnikom programu wzięcia udziału w edukacyjnych zajęciach sportowych ma na celu podniesienie ich umiejętności sportowych w jeździe na nartach i snowboardzie slalomem, kształtowanie nawyku aktywnego wypoczynku,  kształtowanie umiejętności ruchowych przydatnych w życiu codziennym oraz innych niż jazda slalomowa na nartach i snowboardzie dyscyplinach i grach sportowych, rozwijanie i utrwalanie zainteresowań sportowych dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez wpajanie zasad i techniki jazdy slalomowej na nartach i snowboardzie, umożliwienie sprawdzenia poziomu nabywanych umiejętności ruchowych, wdrażanie uczestników do regularnego uprawiania ćwiczeń fizycznych.
Warunkiem uczestnictwa w programie jest podpisanie oświadczenia o uczestnictwie oraz wniesienie opłaty. Szczegóły na miejscu.
- W związku z koniecznością zachowania wymogów sanitarnych celem maksymalnego zminimalizowania możliwości zachorowania uczestników, w tym na COVID -19, organizator zapewni warunki do bezpiecznego uczestnictwa w zajęciach – czytamy na stronie Stacji.
Zajęcia rozpoczynają się od wtorku 19 stycznia i trwać będą do końca sezonu narciarskiego.

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę