Rusza kino w Starej Łaźni

"Człowiek z żelaza" A. Wajdy i "Sztuka kochania" Jacka Bromskiego rozpoczną nowy sezon w plenerowym Kinie Letnim w Starej Łaźni. Pierwszy seans już 1 maja o godzinie 20.30.

Budynek powstał w latach dwudziestych ubiegłego stulecia powstał jako łaźnia miejska. Ta pierwotna jego funkcja przewijała się później już tylko w nazwach kolejnych hoteli i restauracji. Od ubiegłego roku to miejsce wypoczynkowe należące teraz do Stowarzyszenia Filmowców Polskich zaprasza także na seanse kinowe pod chmurką. W tym roku również. Kino Letnie w Starej Łaźni rusza 1 maja.

W weekend obejrzymy tu filmy Andrzeja Wajdy „Człowiek z żelaza” i „Sztukę kochania” Jacka Bromskiego. Początek seansów – po zmierzchu – teraz: godzina 20.30. Wstęp wolny. Możliwość skorzystania z oferty restauracyjnej.

Dalszy repertuar wkrótce.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Restauracja stara Łaźnia


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę