Rusza kino w Starej Łaźni

"Człowiek z żelaza" A. Wajdy i "Sztuka kochania" Jacka Bromskiego rozpoczną nowy sezon w plenerowym Kinie Letnim w Starej Łaźni. Pierwszy seans już 1 maja o godzinie 20.30.

Budynek powstał w latach dwudziestych ubiegłego stulecia powstał jako łaźnia miejska. Ta pierwotna jego funkcja przewijała się później już tylko w nazwach kolejnych hoteli i restauracji. Od ubiegłego roku to miejsce wypoczynkowe należące teraz do Stowarzyszenia Filmowców Polskich zaprasza także na seanse kinowe pod chmurką. W tym roku również. Kino Letnie w Starej Łaźni rusza 1 maja.

W weekend obejrzymy tu filmy Andrzeja Wajdy „Człowiek z żelaza” i „Sztukę kochania” Jacka Bromskiego. Początek seansów – po zmierzchu – teraz: godzina 20.30. Wstęp wolny. Możliwość skorzystania z oferty restauracyjnej.

Dalszy repertuar wkrótce.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Restauracja stara Łaźnia


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę