Aktualności dla "Kino Letnie w Starej Łaźni"

Kino w Letnie w Starej Łaźni. Tu, tyłach restauracji Stara Łaźnia Stowarzyszenie Filmowców Polskich, w sezonie letnim – w piątki i soboty – obejrzeć można perełki polskiego kina współczesnego. Początek projekcji godzina 21.15. Wstęp wolny.

Kino Letnie w Starej Łaźni zaprasza na plenerowe seanse kinowe pod chmurą. Na tyłach restauracji Stara Łaźnia Stowarzyszenie Filmowców Polskich w piątki i soboty w sezonie letnim organizuje w Kazimierzu seanse plenerowe. Pokazywane są głośne tytuły kina polskiego ostatnich lat.

Już za niespełna 3 miesiące, 18 sierpnia, w Miasteczku rozgości się Pardes Festival - Spotkania z Kulturą Żydowską. Spotykamy się w Kazimierzu Dolnym 18 - 23 sierpnia!

Tradycyjnie w Kazimierzu długi weekend majowy oznacza otwarcie sezonu turystycznego. Atrakcji przygotowano moc, a tych, którzy lubią ciszę – zapraszają urokliwe miejsca spacerowe – wąwozy, pola, okolice – naprawdę malownicze o każdej porze roku.

"Człowiek z żelaza" A. Wajdy i "Sztuka kochania" Jacka Bromskiego rozpoczną nowy sezon w plenerowym Kinie Letnim w Starej Łaźni. Pierwszy seans już 1 maja o godzinie 20.30.

Pokaż stopkę