Recital Grażyny Łobaszewskiej. Kto wygrał bilety?

W sobotę w kazimierskiej synagodze wystąpi Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore. Kto wygrał bezpłatne wejściówki?
Synagoga zaprasza na kameralny recital urodzinowy jednej z najwybitniejszych polskich artystek, Grażyny Łobaszewskiej. Artystce towarzyszyć będzie zespół Ajagore.
– Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie – czytamy w notatce prasowej.
Kazimierska synagoga to miejsce, w którym odbywa się wiele ciekawych wydarzeń artystycznych. Jakie wydarzenie zapadło w Waszej pamięci?
- W synagodze na koncercie byliśmy tylko raz. W zeszłym roku w sierpniu. Na występie grupy Berberys. Bardzo nam się podobało. Wrażenie dodatkowo potęgował klimat tego miejsca – pisze Michał Kupczyk z Łodzi, który w Kazimierzu stara się bywać choć raz w roku. – Z chęcią byśmy uczestniczyli w kolejnym koncercie.
Marzenie Pana Michała właśnie się spełnia. To on wygrał dwuosobową wejściówkę na koncert Grażyny Łobaszewskiej. Gratulujemy! Nagroda do odbioru w synagodze przed koncertem.
Recital Grażyny Łobaszewskiej z towarzyszeniem grupy Ajagore odbędzie się 18 lipca o godz. 19.00. Bilety 89 zł. Liczba miejsc na widowni ograniczona – tylko 60 miejsc!
Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Synagoga Dom Gościnny Beitenu, Grażyna Łobaszewska, Ajagore oraz Hotel Ilan w Lublinie.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę