Recital Grażyny Łobaszewskiej. Kto wygrał bilety?

W sobotę w kazimierskiej synagodze wystąpi Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore. Kto wygrał bezpłatne wejściówki?
Synagoga zaprasza na kameralny recital urodzinowy jednej z najwybitniejszych polskich artystek, Grażyny Łobaszewskiej. Artystce towarzyszyć będzie zespół Ajagore.
– Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie – czytamy w notatce prasowej.
Kazimierska synagoga to miejsce, w którym odbywa się wiele ciekawych wydarzeń artystycznych. Jakie wydarzenie zapadło w Waszej pamięci?
- W synagodze na koncercie byliśmy tylko raz. W zeszłym roku w sierpniu. Na występie grupy Berberys. Bardzo nam się podobało. Wrażenie dodatkowo potęgował klimat tego miejsca – pisze Michał Kupczyk z Łodzi, który w Kazimierzu stara się bywać choć raz w roku. – Z chęcią byśmy uczestniczyli w kolejnym koncercie.
Marzenie Pana Michała właśnie się spełnia. To on wygrał dwuosobową wejściówkę na koncert Grażyny Łobaszewskiej. Gratulujemy! Nagroda do odbioru w synagodze przed koncertem.
Recital Grażyny Łobaszewskiej z towarzyszeniem grupy Ajagore odbędzie się 18 lipca o godz. 19.00. Bilety 89 zł. Liczba miejsc na widowni ograniczona – tylko 60 miejsc!
Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Synagoga Dom Gościnny Beitenu, Grażyna Łobaszewska, Ajagore oraz Hotel Ilan w Lublinie.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę