Recital Grażyny Łobaszewskiej. Konkurs

Synagoga wznawia koncerty po przerwie wywołanej koronawirusem. Sezon rozpoczyna Grażyna Łobaszewska z grupą Ajagore. Koncert już w sobotę. Dla osób, które wezmą udział w naszym konkursie, mamy bilety!
Synagoga zaprasza na kameralny recital urodzinowy jednej z najwybitniejszych polskich artystek, która od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel.
- Poznasz Ludzi z duszą. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, Czas nauczy Cię pogody, jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w popandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i Brzydcy potrafią pięknie kochać – zachęcają artyści w notatce prasowej.
Przed Państwem wystąpi Grażyna Łobaszewska z towarzyszeniem grupy Ajagore w składzie:
Sławomir Kornas – bas, śpiew
Maciej Kortas – gitary
Michał Szczeblewski – perkusja
- Jeśli szukacie Państwo  w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcecie wysłuchać ciekawych opowieści, to zapraszamy do nas  18 lipca – zaprasza Synagoga. – Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.
Bilety w cenie 89 zł – w związku z ograniczeniami sanitarnymi w związku z covid-19 tylko 60 miejsc!
Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe mamy bezpłatną podwójną wejściówkę.
Pytanie konkursowe brzmi:
Kazimierska synagoga to miejsce, w którym odbywa się wiele ciekawych wydarzeń artystycznych. Jakie wydarzenie i dlaczego zapadło w Waszej pamięci?
Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do środy 15 lipca do godziny 24:00 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek 16 lipca o godzinie 9:00 na łamach naszego portalu.

Recital Grażyny Łobaszewskiej z towarzyszeniem grupy Ajagore odbędzie się 18 lipca o godz. 19.00. Bilety 89 zł. Liczba miejsc na widowni ograniczona – tylko 60 miejsc!

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Synagoga Dom Gościnny Beitenu, Grażyna Łobaszewska, Ajagore oraz Hotel Ilan w Lublinie.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę