Aktualności dla "konkursy w kazimierzu "

Już w najbliższy weekend rozpocznie się w synagodze WpółDrogi Festival – cykl koncertów łączący tradycyjnie różne gatunki i stylistyki muzyczne, ale także artystów z publicznością spragnioną sztuki w najlepszym wykonaniu. Obok znanych i nagradzanych muzyków usłyszymy też  młodych, mniej znanych, których talent zasługuje na prezentację i promocję.
Synagoga wznawia koncerty po przerwie wywołanej koronawirusem. Sezon rozpoczyna Grażyna Łobaszewska z grupą Ajagore. Koncert już w sobotę. Dla osób, które wezmą udział w naszym konkursie, mamy bilety!

Festiwal WpółDrogi już za tydzień. Koncert inauguracyjny odbędzie się już na starcie długiego weekendu majowego w sobotę 28 kwietnia. Kto wygrał bezpłatną wejściówkę na to wydarzenie?

173 tomy kronik strażackich wzięło udział w XXII Ogólnopolskiego Konkursu Kronik, który miał miejsce w ostatni weekend w Kazimierzu Dolnym.

„Wprowadzam z dniem 1 czerwca 2014 zakaz stawiania złych ocen uczniom na terenie Gminy Kazimierz Dolny. Zakazuję zadawania prac domowych. Nakazuję Nauczycielom i Rodzicom być szczególnie wyrozumiałymi i miłymi dla dzieci.” Zarządzenie o takiej treści 2 czerwca podpisało kolejno czterech kazimierskich burmistrzów.

Pokaż stopkę