Przyjrzyj się pracy złotników

Jeżeli lubisz biżuterię i chcesz przyjrzeć się z bliska warsztatowi jubilera, polecamy wystawę w Muzeum Nadwiślańskim. 3 stycznia odbędzie się tu otwarcie wystawy Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych.

W Galerii Wystaw Czasowych Muzeum Nadwiślańskiego przy ul. Rynek 19 otwarta zostanie 3 stycznia wystawa Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych przygotowana w 25 rocznicę jego istnienia.
 
Stowarzyszenie zaprezentuje na niej prace ze swoich zbiorów archiwalnych, w tym pokazywane na tak ważnych wystawach, jak „STFZ EKO”, „STFZ. Z Archiwum XX”, „Gramy 925” czy „Przeźroczystość”, a także wiele innych prac biżuteryjnych nowych członków Stowarzyszenia.
Podczas wystawy będzie można się przyjrzeć bliżej warsztatowi złotnika.

Na filmach i fotorelacjach zobaczymy między innymi wspólne działania Stowarzyszenia i Muzeum Nadwiślańskiego, w tym cieszącą się ogromną popularnością majową Noc Złotników, która odbyła się w ramach ubiegłorocznej Nocy Muzeów, czy edukacyjne warsztaty złotnicze dla młodzieży.

Wystawa trwać będzie do końca marca 15 r.

 

Skomentuj


Mapa

Muzea

Gmach Główny Muzeum


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę