Przyjrzyj się pracy złotników

Jeżeli lubisz biżuterię i chcesz przyjrzeć się z bliska warsztatowi jubilera, polecamy wystawę w Muzeum Nadwiślańskim. 3 stycznia odbędzie się tu otwarcie wystawy Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych.

W Galerii Wystaw Czasowych Muzeum Nadwiślańskiego przy ul. Rynek 19 otwarta zostanie 3 stycznia wystawa Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych przygotowana w 25 rocznicę jego istnienia.
 
Stowarzyszenie zaprezentuje na niej prace ze swoich zbiorów archiwalnych, w tym pokazywane na tak ważnych wystawach, jak „STFZ EKO”, „STFZ. Z Archiwum XX”, „Gramy 925” czy „Przeźroczystość”, a także wiele innych prac biżuteryjnych nowych członków Stowarzyszenia.
Podczas wystawy będzie można się przyjrzeć bliżej warsztatowi złotnika.

Na filmach i fotorelacjach zobaczymy między innymi wspólne działania Stowarzyszenia i Muzeum Nadwiślańskiego, w tym cieszącą się ogromną popularnością majową Noc Złotników, która odbyła się w ramach ubiegłorocznej Nocy Muzeów, czy edukacyjne warsztaty złotnicze dla młodzieży.

Wystawa trwać będzie do końca marca 15 r.

 

Skomentuj


Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę