Przygotujmy razem lodowisko!

Skomentuj (4)

Zima w pełni. Pogoda zachęca do ruchu na świeżym powietrzu, na przykład na lodowisku. Ale najpierw trzeba je przygotować. Możesz przyjść pomóc także i Ty. Liczy się każda para rąk.

Pogoda sprzyja sportom zimowym. Warto wesprzeć aurę i pomóc w organizacji lodowiska, które tak jak w roku ubiegłym powstaje na skwerku między placem zabaw a Grodarzem. Już dziś 14 grudnia ruszyły pierwsze prace przygotowawcze – teren lodowiska wstępnie obwałowano, przygotowano bandy, a jutro 15 grudnia o 18.00 pojawią się strażacy z wodą. I właśnie na jutro potrzebni są ochotnicy do pomocy przy lodowisku. Liczy się każda para rąk! A kiedy będzie dodatkowo wyposażona w łopatę do odśnieżania, liczyć się będzie podwójnie!

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • fircyk
  Ludzie!!! Lodowisko to nie jest pomysł burmistrza Duni!!! Zebrało się kilku śmiałków, którzy chcieli coś zrobić, a Wy oczywiście wszystko przypisujecie burmistrzowi. Nie wyciągajcie w tym poście nieudalstwa burmistrza, bo to nie ten temat - proszę. To jest inicjatywa prywatna. W ZESZŁYM ROKU BYŁO TAK SAMO I TERAz TEŻ. Jaki wkład ma w to burmistrz???? Nijaki. Dajcie spokój. Burmistrza nie było z łopatą odkąd pamiętam.Najlepiej zapytać samego " władnego" o to!
 • agent
  sam niech odwala snieg
 • pijany znad Grodarza
  No i proszę. Dunia.
 • kazimierzanka
  Wspanialy pomysl inicjatywa godna poparcia

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę