Pożegnanie wakacji. Konkurs

Największe utwory takich bardów jak Edward Stachura, Bułat Okudżawa, Sting czy Bob Dylan, a także własne, oryginalne kompozycje Jana Kondraka usłyszymy w sobotę w synagodze podczas koncertu Pożegnanie wakacji.

Bilety na koncert Pożegnanie wakacji do nabycia drogą internetową lub w synagodze w dniu koncertu. Dla tych z Państwa, którzy wezmą udział i zwyciężą w naszym konkursie, mamy dwie podwójne wejściówki.

Zadanie konkursowe:

W przyszłym roku w długi majowy weekend fundacja ArtBiz organizuje czwartą edycję festiwalu WpółDrogi. Jakich artystów chciałbyś / chciałabyś zobaczyć na ty festiwalu i dlaczego?

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do piątku 30 sierpnia do godziny 20:00. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek o godzinie 21:00 na łamach naszego portalu.

Koncert „Pożegnanie wakacji” 31 sierpnia (sobota) o godz. 19:00 w Dawnej Synagodze w Kazimierzu Dolnym.


Rezerwacje: synagoga tel.: 81 881 08 94, 692 578 677
e-mail: kazimierz@jewish.org.pl
Bilety w cenie 50 zł do nabycia: panbilet.pl i kupbilecik.pl oraz w dniu koncertu w Dawnej Synagodze od godz. 14:00.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę