Pożegnanie wakacji. Konkurs

Największe utwory takich bardów jak Edward Stachura, Bułat Okudżawa, Sting czy Bob Dylan, a także własne, oryginalne kompozycje Jana Kondraka usłyszymy w sobotę w synagodze podczas koncertu Pożegnanie wakacji.

Bilety na koncert Pożegnanie wakacji do nabycia drogą internetową lub w synagodze w dniu koncertu. Dla tych z Państwa, którzy wezmą udział i zwyciężą w naszym konkursie, mamy dwie podwójne wejściówki.

Zadanie konkursowe:

W przyszłym roku w długi majowy weekend fundacja ArtBiz organizuje czwartą edycję festiwalu WpółDrogi. Jakich artystów chciałbyś / chciałabyś zobaczyć na ty festiwalu i dlaczego?

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do piątku 30 sierpnia do godziny 20:00. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek o godzinie 21:00 na łamach naszego portalu.

Koncert „Pożegnanie wakacji” 31 sierpnia (sobota) o godz. 19:00 w Dawnej Synagodze w Kazimierzu Dolnym.


Rezerwacje: synagoga tel.: 81 881 08 94, 692 578 677
e-mail: kazimierz@jewish.org.pl
Bilety w cenie 50 zł do nabycia: panbilet.pl i kupbilecik.pl oraz w dniu koncertu w Dawnej Synagodze od godz. 14:00.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę