Pożegnanie wakacji z Janem Kondrakiem

W najbliższą sobotę przed kazimierską publicznością wystąpi ponownie bard, kompozytor, tekściarz – ale przede wszystkim lider Lubelskiej Federacji Bardów Jan Kondrak.

Fundacja ArtBiz zaprasza do synagogi na muzyczne „Pożegnanie wakacji”. Z koncertem pod takim tytułem wystąpi lider Lubelskiej Federacji Bardów Jan Kondrak.

- Koncert organizujemy na wyraźne życzenie publiczności tegorocznego WpółDrogi Festivalu – mówi Krzysztof Kutarski z Fundacji ArtBiz. –  Wiemy, po tegorocznym festiwalu, że te utwory w wykonaniu Jana Kondraka w klimatycznym wnętrzu kazimierskiej synagogi brzmią wprost magicznie.

W trakcie koncertu usłyszymy największe utwory takich bardów jak Edward Stachura, Bułat Okudżawa, Sting czy Bob Dylan, a także własne, oryginalne kompozycje Jana Kondraka.

Koncert „Pożegnanie wakacji” 31 sierpnia (sobota) o godz. 19:00 w Dawnej Synagodze w Kazimierzu Dolnym.

Rezerwacje: synagoga tel.: 81 881 08 94, 692 578 677
e-mail: kazimierz@jewish.org.pl
Bilety w cenie 50 zł do nabycia: panbilet.pl i kupbilecik.pl oraz w dniu koncertu w Dawnej Synagodze od godz. 14:00.

 

Wkrótce konkurs. Do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert.

 

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę