Pożegnanie wakacji z Janem Kondrakiem

W najbliższą sobotę przed kazimierską publicznością wystąpi ponownie bard, kompozytor, tekściarz – ale przede wszystkim lider Lubelskiej Federacji Bardów Jan Kondrak.

Fundacja ArtBiz zaprasza do synagogi na muzyczne „Pożegnanie wakacji”. Z koncertem pod takim tytułem wystąpi lider Lubelskiej Federacji Bardów Jan Kondrak.

- Koncert organizujemy na wyraźne życzenie publiczności tegorocznego WpółDrogi Festivalu – mówi Krzysztof Kutarski z Fundacji ArtBiz. –  Wiemy, po tegorocznym festiwalu, że te utwory w wykonaniu Jana Kondraka w klimatycznym wnętrzu kazimierskiej synagogi brzmią wprost magicznie.

W trakcie koncertu usłyszymy największe utwory takich bardów jak Edward Stachura, Bułat Okudżawa, Sting czy Bob Dylan, a także własne, oryginalne kompozycje Jana Kondraka.

Koncert „Pożegnanie wakacji” 31 sierpnia (sobota) o godz. 19:00 w Dawnej Synagodze w Kazimierzu Dolnym.

Rezerwacje: synagoga tel.: 81 881 08 94, 692 578 677
e-mail: kazimierz@jewish.org.pl
Bilety w cenie 50 zł do nabycia: panbilet.pl i kupbilecik.pl oraz w dniu koncertu w Dawnej Synagodze od godz. 14:00.

 

Wkrótce konkurs. Do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert.

 

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę