Policz Bulwiaki w Magicznych Ogrodach

Mały Bulwiak zgubił się podczas lotu motylem. Gdzie jest? Rodzinny park tematyczny Magiczne Ogrody w najbliższy weekend zaprasza do udziału w grze plenerowej „Poszukiwania Pomarańczowej Czapki”.

Te sympatyczne bulwopodobne stworzenia żyją w Magicznych Ogrodach dzięki słońcu i wodzie. Bulwiaki. Ich pasją jest ogrodnictwo, a szczególne uprawa dyń. Nic więc dziwnego, że znakiem szczególnym Bulwiaków jest pomarańczowa czapeczka. I to dzięki niej łatwiej być może będzie odnaleźć małego Bulwiaczka. Tylko, czy on jeszcze jest w Magicznych Ogrodach? Żeby zyskać tę pewność burmistrz Bulwiaków nakazał policzyć wszystkie skrzaty w okolicy. Odwiedzający Magiczne Ogrody mogą pomóc Bulwiakom w tym zadaniu.

- Jak je znaleźć? Oczywiście wypatrujcie pomarańczowej czapki! Policzcie wszystkie widoczne czapki (poza Kwiatową Doliną) i oddajcie kupon w kasie – podpowiadają organizatorzy. – Losowanie zwycięzcy w sobotę i niedzielę o godz. 16.00.

Magiczne Ogrody - pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny – zapraszają do świata Smoków, Bulwiaków, Mordoli, wróżek Smużek, Robanków i Krasnoludów. Można tu odbyć wycieczkę kolejką przez Kwiatową Dolinę, pobawić się na gigantycznych dmuchańcach, linowych placach zabaw i bezpiecznej plaży. Można też nauczyć się fechtunku w Krasnoludzkim Grodzie, a w upiornym Mroczysku stanąć oko w oku ze złym czarodziejem Aragiem.

Pobyt w Magicznych Ogrodach można zakończyć piknikiem na trawie lub restauracji.

Bilet rodzinny (już dla trzech osób) kosztuje tylko 59 zł. Każda kolejna osoba płaci za wstęp do Magicznych Ogrodów 19 zł.

Od Kazimierza do Magicznych Ogrodów w Trzciankach dojedziemy autem korzystając z przepraw promowych spod kamieniołomów kazimierskich lub z Bochotnicy.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę