Policz Bulwiaki w Magicznych Ogrodach

Mały Bulwiak zgubił się podczas lotu motylem. Gdzie jest? Rodzinny park tematyczny Magiczne Ogrody w najbliższy weekend zaprasza do udziału w grze plenerowej „Poszukiwania Pomarańczowej Czapki”.

Te sympatyczne bulwopodobne stworzenia żyją w Magicznych Ogrodach dzięki słońcu i wodzie. Bulwiaki. Ich pasją jest ogrodnictwo, a szczególne uprawa dyń. Nic więc dziwnego, że znakiem szczególnym Bulwiaków jest pomarańczowa czapeczka. I to dzięki niej łatwiej być może będzie odnaleźć małego Bulwiaczka. Tylko, czy on jeszcze jest w Magicznych Ogrodach? Żeby zyskać tę pewność burmistrz Bulwiaków nakazał policzyć wszystkie skrzaty w okolicy. Odwiedzający Magiczne Ogrody mogą pomóc Bulwiakom w tym zadaniu.

- Jak je znaleźć? Oczywiście wypatrujcie pomarańczowej czapki! Policzcie wszystkie widoczne czapki (poza Kwiatową Doliną) i oddajcie kupon w kasie – podpowiadają organizatorzy. – Losowanie zwycięzcy w sobotę i niedzielę o godz. 16.00.

Magiczne Ogrody - pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny – zapraszają do świata Smoków, Bulwiaków, Mordoli, wróżek Smużek, Robanków i Krasnoludów. Można tu odbyć wycieczkę kolejką przez Kwiatową Dolinę, pobawić się na gigantycznych dmuchańcach, linowych placach zabaw i bezpiecznej plaży. Można też nauczyć się fechtunku w Krasnoludzkim Grodzie, a w upiornym Mroczysku stanąć oko w oku ze złym czarodziejem Aragiem.

Pobyt w Magicznych Ogrodach można zakończyć piknikiem na trawie lub restauracji.

Bilet rodzinny (już dla trzech osób) kosztuje tylko 59 zł. Każda kolejna osoba płaci za wstęp do Magicznych Ogrodów 19 zł.

Od Kazimierza do Magicznych Ogrodów w Trzciankach dojedziemy autem korzystając z przepraw promowych spod kamieniołomów kazimierskich lub z Bochotnicy.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę