Pokaż się na Dwóch Brzegach!

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi czeka na filmy fabularne, dokumentalne, animowane i eksperymentalne. Zobaczymy je w Kazimierzu w ramach sekcji „Świat pod namiotem”, „Na krótką metę” oraz jako propozycje Niezależnego Konkursu Filmów Krótkometrażowych.
Termin zgłoszeń mija 27 maja.

Tegoroczny Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu i Janowcu rozpocznie się 30 lipca i potrwa do 7 sierpnia. Zanim to nastąpi, można nadsyłać na festiwal filmy. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na www.dwabrzegi.pl. Wystarczy w prawym górnym rogu strony nacisnąć box „Zgłoś film”. Propozycje w Konkursie Filmów Krótkometrażowych ocenia jak zwykle Niezależne Jury, które zostanie wybrane spośród widzów festiwalu już w czerwcu.

Do zobaczenia na Dwóch Brzegach w Kazimierzu Dolnym i Janowcu!

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2022.
Pokaż stopkę