Poćwicz na korcie

Skomentuj (13)

Wiosna zbliża się szybkimi krokami. Warto trochę rozruszać ciało na przykład podczas treningu na korcie tenisowym. Na swoje korty w miesiącu marcu nieodpłatnie zaprasza młodzież szkolną hotel Zajazd Piastowski.

Hotel „Zajazd Piastowski “ w każdy marcowy poniedziałek, wtorek i środę w godzinach od 8.00 do 13.00 zaprasza młodzież szkolną  zamieszkałą na terenie gminy Kazimierz Dolny do bezpłatnego korzystania z kortu tenisowego.


Młodzież może przyjść w grupach zorganizowanych w ramach lekcji wychowania fizycznego lub indywidualnie. Ważne jest tylko posiadanie legitymacji szkolnej i obecność dorosłego opiekuna.

 

Z ostatniej chwili: Zajazd Piastowski informuje, że bezpłatny kort dla młodzieży szkolnej będzie dostępny również w kwietniu i maju w godzinach 8:00 –13:00 od poniedziałku do środy.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (13)

 • kazimierzanka
  To co pisze " pijany znad Grodarza "jest żałosne...Zamiast podziękować Właścicielom Zajazdu Piastowskiego za ich piękny gest w kierunku dzieci,za życzliwość,za chociażby propagowanie sportu wśród naszej społeczności,to tylko złośliwości i krytyka...Czy Ty człowieku już inaczej nie potrafisz ? !!! Pilnuj swojego węża i w swojej kieszeni!!! Dzieci jeżdżą do Bochotnicy na WF i wystarczają im 2 godz. lekcyjne-autokar równie dobrze zawiezie je do Zajazdu...Jestem przekonana,że odnośnie godz.udostępnianego kortu zawsze można się z Właścicielami porozumieć,ale trzeba ROZMAWIAĆ.Czytam (całe szczęśćie,że bardzo rzadko ) komentarze pijanego...i już od samej nazwy osoby robi mi się niprzyjemnie- czasem mam wrażenie,że to pisze osoba z DNA Grodarza.Cokolwiek i ktokolwiek próbuje w naszym mieście coś dobrego zrobić...czytanie dla dzieci,korty,akcje sprzątania miasta,czy wiele innych...ZAWSZE jest krytyka,zazdrość,wymądrznie się,kpienie,łapanie za słówka...Do tej pory takie akcje mnie smuciły,a teraz już złoszczą,bo ileż można tych złośliwości czytać !!!!Dlaczego nie macie odwagi się ujawnić " bohaterowie " kazimierskiego portalu...i te komentarze o Radwańskiej i innych...brak mi słów...Wy chyba macie jakieś problemy ze sobą i ty SZOK i ty z DNA...nie ładnie,a wystarczyłoby trochę zwykłej Zyczliwości dla drugiego człowieka.Ubóstwo nie usprawiedliwia złośliwości.Ps.do Stana Borysa-KUP,a następnie postaw u siebie stoły do ping-ponga-po co proponować komuś i zapraszaj dzieci za darmo -w czym problem ? Właścicielom Zajazdu DZIĘKUJĘ ...moje dziecko na pewno skorzysta i nie przejmujcie się Państwo tymi komentarzami,bo NIE WARTO -róbcie swoje !
 • Stan Borys
  Ja bym proponował postawić stoły do ping-ponga
 • krystyna
  Szkoda że to tak daleko od centruma i szkoda,że nie umieju w to grać a mimo to dokucza mi łokieć tenisisty:)
 • szok
  W kwietniu i w maju młodzież w p/w godzinach również pobiera nauki w szkole .Kto tam w tym zajeździe pracuje że o tym nie wie ?Albo do szkół nie chodzili albo ......
  Dodam że w czerwcu też phhhhhhh
 • pijany znad Grodarza
  @ Ormo - wiec
  Tylko do Twojej wiadomości>
  Jerzy Janowicz
  "Jest synem łódzkich siatkarzy Anny i Jerzego Janowiczów[3][4]. Do 2004 reprezentował klub Orkan, następnie grał jako zawodnik AZS Łódź, MKT Łódź[5] i Górnika Bytom z którym wywalczył Drużynowe Mistrzostwo Polski w 2009 i 2010 roku. Uczył się w łódzkiej szkole mistrzostwa sportowego. Był członkiem programu sportowego pod opieką firmy „Prokom”."
  Nawet nie napisali,CZY szkołę ukończył. Chyba nie.
 • pijany znad Grodarza
  @ Ormo - wiec
  Tylko do Twojej wiadomości
  Agnieszka Radwańska
  "Ukończyła gimnazjum i liceum ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie[3][4]. Od 2009 jest studentką na kierunku turystyka i rekreacja na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie (zaoczne studia prowadzi równolegle z siostrą Urszulą)[5][6]."
  Cosik długo studiuje
 • pijany znad Grodarza
  @ Ormo - wiec.
  Tylko do Twojej wiadomości;
  "Wojciech Fibak po pierwszych sukcesach przerwał studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i jesienią 1974 wyjechał do Hiszpanii na cykl turniejów"
 • pijany znad Grodarza
  " W hotelu znajduje się wypożyczalnia sprzętu sportowego w tym rakiety tenisowe i piłki - do jego wypożyczenia również niezbędna jest obecność osoby dorosłej ."
  Godzina wypożyczenia ile kosztuje, bo słuchając " węża w kieszeni" właściciela, nie sądzę, by to była darmocha. Daj Bóg, bym sie mylił.
 • ormo wiec
  imputujesz Pijany ze Wojtek Fibak szkol nie konczyl ?
 • Hotel " Zajazd Piastowski "
  Kort jest dostępny nieodpłatnie dla młodzieży szkolnej począwszy od miesiąca marca również w kwietniu i maju br. ( w zaproponowanych wcześniej dniach i godzinach ) . Obecność osoby dorosłej jest niezbędna ze względów bezpieczeństwa i spełnienia wymogu opieki nad osobą niepełnoletnią - oczywiście dorosły opiekun nie uiszcza w tym czasie żadnej opłaty za korzystanie z kortu . W hotelu znajduje się wypożyczalnia sprzętu sportowego w tym rakiety tenisowe i piłki - do jego wypożyczenia również niezbędna jest obecność osoby dorosłej .

  Pozdrawiamy i zapraszamy
  Hotel “ Zajazd Piastowski “
 • pijany znad Grodarza
  Dobremu teniście nic z nauki szkolnej. Przykładem swoim posłuzę. Dziecięce, młodzieżowe iwczesno dorosłe życie spedziłem w szkołach przez co nie zostalem tenisistą i dlatego też żyje w ubóstwie co mnie wkurza.
 • szok
  W poniedziałek wtorek i środę młodziez ma lekcje pomiędzy 8.00 a 13,00 to pierwsze primo ,a drugie primo i tak nikt z nich nie ma rakiety tenisowej więc ten ''anons'' nieco dziwny.
 • lennox
  Super, zorganizowane grupy nastolatków będą uciekały z lekcji aby popykać w tenisa, a dorosły opiekun ile musi zapłacić?

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę