Pakiet pomocy dla obiektów noclegowych

Wiemy, w jak ciężkim położeniu obecnie znajdują się właściciele wszystkich obiektów noclegowych w Kazimierzu z racji szerzącej się pandemii koronawirusa. W związku z tym Nocowanie.pl wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów reklamujących się na www.KazimierzDolny.pl i wprowadza pakiet pomocy dla obiektów noclegowych.
Nocowanie.pl wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów reklamujących się na www.KazimierzDolny.pl i wprowadza pakiet pomocy dla obiektów noclegowych, który obejmuje: przedłużenie ważności abonamentów i zawieszenie odejmowania punktów.
1.    Przedłużenie ważności abonamentów
Każdy opłacony podczas pandemii koronawirusa abonament zostanie przedłużony o czas trwania zawieszenia działalności wynajmu krótkoterminowego ogłoszonej przez Ministra Zdrowia.
Jak to działa?
*Abonament opłacony, ważny powyżej 120 dni na dzień 15 marca 2020 r.
Jeżeli posiadasz opłacony abonament w KazimierzDolny.pl i czas jego ważności jest powyżej 120 dni do końca abonamentu, to:
•    przedłużymy Ci automatycznie abonament o czas trwania zawieszenia działalności wynajmu krótkoterminowego
•    abonament zostanie przedłużony w terminie do 5 dni od dnia oficjalnego odwołania decyzji rządu o stanie zagrożenia
*Abonament opłacony, ważny poniżej 120 dni na dzień 15 marca 2020 r.
Jeżeli posiadasz abonament, ale czas jego ważności jest poniżej 120 dni do końca abonamentu, to:
•    przedłużymy Ci abonament o czas trwania zawieszenia działalności wynajmu krótkoterminowego
•    warunkiem wydłużenia czasu trwania abonamentu zgodnie z Pakietem pomocy jest przedłużenie Twojego obecnego abonamentu, czyli wykupienie kolejnego abonamentu na okres min. 6 lub 12 miesięcy
•    wydłużenie czasu trwania abonamentu nastąpi po wykupieniu abonamentu na kolejny okres, jednak nie wcześniej niż do 5 dni od dnia oficjalnego odwołania decyzji rządu o stanie zagrożenia

2.    Zawieszenie odejmowania punktów pozycjonujących w www.KazimierzDolny.pl
Od dnia 15 marca 2020r. wstrzymujemy pobieranie punktów pozycjonujących z kont Klientów na okres 2 tygodni, czyli do dnia 29 marca 2020 r.
Jak to działa?
•    Z Twojego konta przez 2 tygodnie nie będą pobierane punkty pozycjonujące (nawet minimalna stawka), dzięki czemu będziesz mógł je wykorzystać w bardziej sprzyjającym okresie.
•    Twoja stawka odejmowania w panelu obiektu nie zmieni się, ale saldo nie będzie pomniejszane.
•    Po wejściu w panel obiektu w zakładce Pozycjonowanie nadal widzisz ustawioną przez Ciebie stawkę, ale nie jest ona pobierana z Twojej puli punktów.
•    Twoja pozycja na liście wyszukiwania pozostanie bez zmian, jeżeli nie będziesz zmieniał obecnej stawki pozycjonowania. Jeżeli jednak zdecydujesz się zmienić stawkę na wyższą w okresie zawieszenia, to system pobierze jednorazowo punkty i zmieni Twoją pozycję na liście. W następnym dniu punkty nie zostaną już pobrane.
Przykład: Twoja stawka na dzień 15.03 ustawiona jest na 10 punktów. Jeżeli w trakcie trwania okresu zawieszenia zmienisz ją na np. 15 punktów, wówczas system pobierze jednorazowo 15 punktów, ustawi Twoją ofertę na odpowiednim miejscu na liście, ale następnego dnia z Twojego konta nie zostaną pobrane już punkty.
•    Po 2 tygodniach Twoje punkty będą odejmowane zgodnie z ostatnio ustawioną stawką w panelu.
•    Proces jest automatyczny, nie musisz go włączać na swoim koncie.
•    W każdej chwili możesz dokupić punkty pozycjonujące korzystając ze specjalnych promocji w portalu. Dzięki temu, zwiększysz łączną pulę swoich punktów i wówczas wskoczysz na wyższą pozycję wśród obiektów pozycjonujących się tą samą stawką. Zgromadzone zapasy punktów będziesz mógł wykorzystać w odpowiednim dla Ciebie momencie.
Pamiętaj! Zgromadzone punkty na swoim koncie będziesz mógł wykorzystać po okresie pandemii.
Gromadź punkty na swoim koncie, aby móc je wykorzystać po okresie pandemii. Mamy nadzieję, że wstrzymanie pozycjonowania przez KazimierzDolny.pl, pomoże Ci w spokojnym przetrzymaniu tego trudnego dla wszystkich czasu.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę