Dołącz do akcji Pomagaj z Nocowanie.pl

Grupa Nocowanie.pl, w której skład wchodzi także Kazimierski Portal Internetowy przygotowała akcję #PomagamzNocowaniepl. Przyłącz się i Ty! Wspieraj polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19 razem z nami.
Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, z jednej strony odsuwa ludzi od siebie. Nie spotykamy się z przyjaciółmi i rodziną, unikamy wszelkich bezpośrednich kontaktów, pracujemy zdalnie. Jednak w niektórych aspektach epidemia COVID-19 łączy Polaków. W całym kraju organizowane są różnorodne zbiórki, każdy pomaga, jak może. Ludzie wpłacają pieniądze, szyją maseczki czy przygotowują i przekazują posiłki dla tych, którzy poświęcają najwięcej - własne życie i zdrowie, dla lekarzy, pielęgniarek czy sanitariuszy medycznych.
Specjalną akcję przygotowała także Grupa Nocowanie.pl, w której skład wchodzi także Kazimierski Portal Internetowy - #PomagamzNocowaniepl.
Szczegóły na stronie siepomaga.pl/pomagajznocowaniepl
Co ważne, każda wpłacona kwota w całości zostanie przekazana na pomoc pracownikom polskiej służby zdrowia, w tym na niezbędne wyposażenie oddziałów zakaźnych i placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią.
- Jako największy portal noclegowy w kraju zdajemy sobie sprawę, że branża turystyczna jest w szczególnie trudnym okresie. Dlatego chcemy pomóc zarówno w walce z epidemią, jak i w odbudowie polskiej turystyki, gdy już bezpiecznie będziemy mogli podróżować – czytamy na stronie Nocowanie.pl. - W ramach podziękowania dla darczyńców (dla wpłat min. 50 zł) przygotowaliśmy kod zniżkowy na nocleg o wartości 25 zł  do wykorzystania na portalu Nocowanie.pl! (dotyczy obiektów noclegowych oznaczonych ikonką Bezpieczna transakcja z Nocowanie.pl)
Nie jest to jedyna akcja prowadzona przez Nocowanie.pl. W minionym tygodniu do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie firma przekazała m.in.: maski ochronne, a także specjalistyczny preparat antybakteryjny do dezynfekcji rąk.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę