Oldboye dla promocji Kazimierza

Skomentuj (23)

Brązowy medalista Mistrzostw Świata, pięciokrotny mistrz Polski w boksie Grzegorz Skrzecz, zawodnik reprezentacji Polski w piłce nożnej Tomasz Sokołowski i wielu innych celebrytów pojawi się 5 października na boisku w Kazimierzu, by wziąć udział w I Turnieju Oldboyów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego.

Według portalu „Twoja Pogoda” 5 października w Kazimierzu zapowiada się słonecznie. To dobrze, bo na ten dzień Oldboye Kazimierz zaplanowali I Turniej Oldboyów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego. Od godziny 11.00 na boisku za kazimierską mariną o puchar zwycięzcy walczyć będzie sześć drużyn:

 • Oldboye Kazimierz;
 • DEM’a „Promotion” z Grzegorzem Skrzeczem - brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Monachium w 1982, brązowym medalistą mistrzostw Europy w Warnie w 1983 i pięciokrotnym mistrzem Polski w boksie oraz z Tomaszem Sokołowskim piłkarzem, który w reprezentacji Polski rozegrał 12 meczów, a także z sześcioma dyplomatami;
 • Tomasz Jasina wraz z dziennikarzami z Lubelszczyzny;
 • drużyna Komendy Powiatowej Policji z Puław;
 • drużyna Urzędu Miasta z Puław;
 • Coca Cola Team.


- Na I Turniej Oldboyów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego zaprosiliśmy zaprzyjaźnione drużyny z całej Polski. Chcemy pokazać, że Kazimierz jest atrakcyjny nie tylko latem, ale cały rok – mówi Wojciech Wiak, przedstawiciel organizatorów. – Chcemy rozpropagować sport oldboyów w Kazimierzu. Chcemy też zachęcić wszystkich do włączenia się w akcję, którą prowadzi DEM’a "Promotion", ratowania bezpańskich psów.

Turniej zakończy się o godzinie 16.00 wręczeniem pucharów dla najlepszych trzech drużyn oraz statuetki dla najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza, a także nagrody niespodzianki dla najstarszego zawodnika.

Kazimierski turniej, który zapowiada się jako wydarzenie cykliczne, zamyka tegoroczny sezon na trawie.

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (23)

 • Gosia
  Zapomniałam dodać, że żeby nie zmarznąć to ubiorę dresy. Niestety nie znalazłam następnej ochotniczki, więc ta co będzie podskakiwać, piszczeć i klaskać - to ja!
 • pijany znad Grodarza
  @ Gosia. A nurzki pokażesz?
 • Gosia
  Ja idę robić na meczu za "cipcziderkę",
  ruch na świerzym powietrzu nikomu nie zaszkodzi. Zachęcam wszystkich, do oceny imprezy po jej zakońceniu.
 • pijany znad Grodarza
  @ Szok, @ Gienio. Byćta cicho, bo sprawa poważna.
 • Gienio
  Bąć co bąć - patszta jaki tfurca. Masakra! Biolog tylko mi nie mów, że jesteś dysklektykiem. Patrzę i oczom nie wierzę. Dno i wodorosty. I pół metra mułu.
 • Znany bezimienny
  Kazia wstała, przetarła zmęczone oczy, włączyła komputer.
  Komu by tu dziś przy...ć?, pomyślała.
  Nie czytając nawet artykułu (zrozumienia nie należy oczekiwać) postanowiła przykopać osobom, które zna. To nic, że nie występują w kontekście wydarzeń wyżej opisanych.
  Najważniejsze jest przecież, że o NICH pamiętam
  Poszła do kuchni,zrobiła sobie kawę.
  Ach co za piękny dzień się zaczął...
  P.S.zbieżność imion z osobami już występującymi jest przypadkowa.
 • szok
  ''bąć co bąć '' ha ha ha ha i jak tu nie spaść z krzesła ze śmiechu.To z naszej szkoły Takiego orła wypuścili?
 • Kazia
  Brawo super Promocja więc w piłkę powinna zagrać stara kadra Burmistrz Grzegorz Dunia a także byli radni w szczególności Pan Siwiec i Pan Świderski.Tego drugiego Żona już promuje KOKPIT jest pracownikiem.To dopiero zespół promujący miasto.Oldboye jak się patrzy.
 • Biolog
  Pamiętajmy że inicjatywa i samo wykonanie jest ze strony oldbojów z Kaźimierza szkoda że miasto nie kwapi się do pomocy , bąć co bąć to promocja miasta ,w sumie nie jest tak źle ...mogli by utrudniać ;) pozdrowienia dla normalnych
 • miejscowy
  @Vwery....-pisz dalej,zmieniaj nick ,będzie więcej postów.
 • miejscowy
  @Very Spec Od Oldbiyów-gdyby nie Portal byłbyś jednym z nich....nierobów.
 • pijany znad Grodarza
  @ Maciej. napisał: "Najgorzej chcieć coś fajnego zrobić. Nie ma to jak siedzieć na... czterech literach, być wiecznym nierobem i krytykować.".
  Nie czytałeś mojego komentarza. Stało sie, jak sie stało. A STAŁO sie to z winy treści artykułu. Nie sadzę, by w Kazimierzu byli przeciwni inicjatywom zwiazanym z osobą Pana Kazimierza Górskiego.
  Zdaję sobie sprawe, że pierwszy mój wpis / kim jest PROMOTION...' wywołal burzę, ale to również wynikało z OBURZENIA,a to z kolei, z treści artykułu.
 • Very Spec od Oldbiyów
  Masz rację @Miejscowy, będzie zabawa.
  Lepiej zostań w domu,nikt nie będzie rozpaczał z powodu twojej nieobecności.
 • Maciej
  Najgorzej chcieć coś fajnego zrobić. Nie ma to jak siedzieć na... czterech literach, być wiecznym nierobem i krytykować. Na ten Turniej nie idzie nawet jedna złotówka z publicznych pieniędzy!!! Organizatorzy chcą uczcić pamięć Wielkiego Trenera i Polaka. Godzi się przypomnieć, że 2 razy w 2001 i 2003 roku (a więc dziesięciolecie) pan Kazimierz przebywał w Kazimierzu ze swoimi Orłami.A 17 października tego roku minie 40 lat od słynnego remisu na Wembley. Bardzo kochał Kazimierz... Swego czasu zrodził się pomysł, żeby nadać Panu Kazimierzowi godność Honorowego Obywatela naszego miasta, ale jak wiele inicjatyw został storpedowany!!! Nawet nie chce się tego komentować, a może jeszcze raz warto spróbować?
 • pijany znad Grodarza
  @

  Very Old Boy. Sami jesteście sobie winni. Trzabyło recenzować artykuł. Jego treść narobiło niepotrzebnego KWASU. .
  W takim razie gratuluję pomysłu i UWAŻAJCIE NA NOŻKI. / no i na lewy sierp Skrzecza/
 • miejscowy
  To w końcu "Very Old Boy" czy "Spec od Wszystkiego",...zabawa trwa.....
 • Very Old Boy
  @Pijany, turniej organizują kazimierscy oldboye.Oprócz nich na boisko wybiegnie innych pięć drużyn m.in.DEM'a Promotion,której występ zapewnia większą frekwencję.
  Bo wielu będzie chciało chce zobaczyć Grzegorza Skrzecza, a tylko nieliczni kopiących piłkę urzędników czy policjantów.
  O Coca-cola Team nawet nie wspomnę.
  Kto daje na to pieniądze?
  Ten, kto je posiada, czyli nie może to być Miasto Kazimierz.
  Zatroskanego o poziom kultury w Kazimierzu @Oldboya zapewniam, że prawdziwi oldboye mają taką rozrywkę, jaką sobie zorganizują, bez oglądania się na nikogo.
  Chcesz, przyjdź popatrzysz.Nie chcesz, zrób sobie własny turniej.Kogo zaprosisz, twoja sprawa.


 • Mieszkaniec
  ..spotkało się dwuch nieudaczników,..

  trzeba doliczyć jeszcze jednego!
 • miejscowy
  @Janek-masz dużo racji,spotkało się dwuch nieudaczników,jednakże w kontekście zagadnienia kumoterstwa wymienianego przez oldboya jest dużo racji,chociaż nijak ma się to do artykułu.
 • janek
  @Spec Od Wszystkiego@Oldboy-jesteście siebie warci.Otrzymuje cie zapewne pomoc z tego samego UP.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę