Oldboje w Równem

Skomentuj (1)

W Równem na Ukrainie po raz drugi rozgrano II Międzynarodowy Turniej „Sport zbliża serca”. Wzięli w nim udział nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli zawodnicy, w tym kazimierscy oldboje Orły – Kazimierz. Turniej zorganizowało równieńskie Centrum Kulturalno – Oświatowe im. T. O. Sosnowskiego.

W Równem na Ukrainie po raz drugi rozgrano 16 września Międzynarodowy Turniej Piłkarski „Sport zbliża serca”. Wzięli w nim udział nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli zawodnicy, w tym kazimierscy oldboje. Turniej zorganizowało równieńskie Centrum Kulturalno – Oświatowe im. T. O. Sosnowskiego.

Kazimierscy oldboje po raz drugi uczestniczyli w międzynarodowym turnieju piłki nożnej w Równem, w którym udział wzięło łącznie 10 drużyn, 6 dorosłych i 4 dziecięce. Trzy pierwsze miejsca wywalczyli Ukraińcy: drużyny strażaków, policji i „Riwniegazu”. Kazimierzakom przypadło w udziale dopiero czwarte miejsce.

- Nasi goście z Polski chociaż nie zdobyli żadnego medalu, ale otrzymali nagrodę publiczności oraz dyplom „Za wolę walki” – mówi Jarosław Kowalczuk prezes Centrum Kulturalno – Oświatowego im. T. O. Sosnowskiego w Równem.

Okazja do rewanżu nadarzy się wkrótce. Drużyna z Centrum Kulturalno – Oświatowego im. T. O. Sosnowskiego w Równem gościć będzie w Kazimierzu 7 października podczas V Memoriału im. Kazimierza Górskiego.

 

Fot. Centrum Kulturalno – Oświatowe
im. T. O. Sosnowskiego w Równem

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę