Oldboje w Równem

Skomentuj (1)

W Równem na Ukrainie po raz drugi rozgrano II Międzynarodowy Turniej „Sport zbliża serca”. Wzięli w nim udział nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli zawodnicy, w tym kazimierscy oldboje Orły – Kazimierz. Turniej zorganizowało równieńskie Centrum Kulturalno – Oświatowe im. T. O. Sosnowskiego.

W Równem na Ukrainie po raz drugi rozgrano 16 września Międzynarodowy Turniej Piłkarski „Sport zbliża serca”. Wzięli w nim udział nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli zawodnicy, w tym kazimierscy oldboje. Turniej zorganizowało równieńskie Centrum Kulturalno – Oświatowe im. T. O. Sosnowskiego.

Kazimierscy oldboje po raz drugi uczestniczyli w międzynarodowym turnieju piłki nożnej w Równem, w którym udział wzięło łącznie 10 drużyn, 6 dorosłych i 4 dziecięce. Trzy pierwsze miejsca wywalczyli Ukraińcy: drużyny strażaków, policji i „Riwniegazu”. Kazimierzakom przypadło w udziale dopiero czwarte miejsce.

- Nasi goście z Polski chociaż nie zdobyli żadnego medalu, ale otrzymali nagrodę publiczności oraz dyplom „Za wolę walki” – mówi Jarosław Kowalczuk prezes Centrum Kulturalno – Oświatowego im. T. O. Sosnowskiego w Równem.

Okazja do rewanżu nadarzy się wkrótce. Drużyna z Centrum Kulturalno – Oświatowego im. T. O. Sosnowskiego w Równem gościć będzie w Kazimierzu 7 października podczas V Memoriału im. Kazimierza Górskiego.

 

Fot. Centrum Kulturalno – Oświatowe
im. T. O. Sosnowskiego w Równem

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę