Od źródełka do źródełka

Skomentuj (2)

Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na Ziemię Kazimierską na rajd rowerowy i spływ kajakowy po Chodelce i Wiśle „Od źródełka do źródełka”.

Na ostatni kwietniowy weekend po okolicach Kazimierza Dolnego zaplanowano rajd rowerowy oraz spływ kajakowy po Chodelce i Wiśle.

Rajd wystartuje 26 kwietnia o godzinie 10.00 spod Agrokwatery „U źródełka” w Kazimierzu dolnym ul. Doły 51A.

Jego uczestnicy pojadą malowniczą trasą: Kazimierz Dolny (ul. Doły 51A) - Wylągi - Lipowa Dolina - Jeziorszczyzna - Rzeczyca - Słotwiny - Rogów -- Dobre - Podgórz - Dąbrówka - Cholewianka (Siedlisko Małgorzaty – tu przewidziano warsztaty rękodzieła lokalnego i poczęstunek) - Mięćmierz - Kazimierz Dolny Rynek (tu czeka nas spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Fary). Z przerwami pokonają trasę około 30 km. Na zakończenie rajdu ognisko przy  Agrokwaterze „U źródełka” w Kazimierzu Dolnym.

Zapisy i instruktaż bezpieczeństwa na drodze 26 kwietnia od 9.30 w miejscu startu.

Następnego dnia, 27 kwietnia, organizatorzy zapraszają na spływ kajakowy Chodelką i Wisłą z Dobrego do Kazimierza Dolnego. 

Zapisy do 23 kwietnia pod tel. 502 116 807 (rajd) i 603 665 900, 792 997 347 (spływ).

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Kwatery i pokoje

Agroturystyka U Źródełka


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę