O! Rynek? Wreszcie!

Skomentuj (10)

Z pewnym niedowierzaniem, ale i zadowoleniem nasi Czytelnicy przyjęli pojawienie się nowej kamerki z widokiem na Rynek. Potwierdzamy: to Rynek w Kazimierzu – ten sam, ale lokalizacja nowa.

Po przerwie wakacyjnej w końcu wróciła kamerka z widokiem na Rynek. Już nie trzeba „machać do kawałka druta”, jak narzekali niektórzy nasi Czytelnicy, można na żywo przekazać własny obraz z Kazimierza znajomym i nieznajomym w każdym zakątku internetowego świata. Można już bezpośrednio pozdrawiać wszelkich „pobytników” i „spotkanników” i dyskutować pod kamerką 24 godziny na dobę, patrząc nieco zazdrosnym okiem na tych, którzy zażywają uroków Kazimierza na miejscu...

 - Obraz piękny, jak żywa rycina – chwali Internauta @Ja – Polska, czyli możemy uznać, że podoba się wszystkim.

Życzymy więc miłych chwil przy Kazimierzu i w Kazimierzu!

Skomentuj


Dodane komentarze (10)

 • Harry
  tak sobie przejzalem te zdjęcia (z imprez kazimierskich)i dochodze do pewnego SMUTNEGO wniosku.....Polacy(szczególnie nastoletni)zachowują się na murzyni....niestety....pozostaje tylko nadzieja....ze Sw.p.Jan Pawel wielki....pozostawil po sobie cos takiego--ze się towarzystwo po prostu ucywilizuje...
 • Redakcja
  Jeden z komentarzy został usunięty, jako że nie dotyczył tematu. Prosimy o przestrzeganie regulaminu dyskusji.
 • anonim
  nie czepiajcie jest kamera to jest
 • Redakcja
  @Turysta: Kamerka wróciła nie po roku, a po przerwie wakacyjnej. @Kochana Redakcjo - przedstawimy Pani/Pana sugestie władzom miasta.
 • Kochana Redakcjo !
  W większości podobnych miasteczek w rynku w okazałym miejscu można bez trudu znaleźć jego HERB. Może jest gdzieś ale tutaj go nie widzę. Podpowiem gdzie można go zainstalować ( a może zegar z kurantem czy "koziołkami poznańskimi"). Po prawej stronie na kamienicy dwuspadowej z czerwonym dachem jest wolna przestrzeń na elewacji tuż nad oknami. Tam widzę herb lub zegar wskazówkowy stylizowany na średniowiecze - ( chińska podróbka najtańsza).
 • turysta
  Pani mówi cieszcie się po roku wróciła kamera na Rynek
  Wielkie osiągnięcie.A koszty ogromne ,prawie TYSIĄC złotych.
 • Tadek
  W nocy też ładnie...
 • Tadek
  Mówią, że za darmo to tylko za rogiem można w ryja dostać. Ale nie wiem, czy to prawda, bo jeszcze nie dostałem :)
 • ciekawska
  Skąd ten sarkam , a co jest za darmo?
 • artur jasik
  No zapewne jak znam własciciela to nie było za darmo. Ale wspaniale!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2022. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę