Nocne zwiedzanie Kazimierza z kolejną nagrodą

Skomentuj (2)

Nocne zwiedzanie Kazimierza uhonorowano prestiżową nagrodą. Podczas Konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017 w Gdańsku zajęło ono pierwsze miejsce w kategorii „Nowa usługa turystyczna”.

Noc w Kazimierzu nawet w sezonie ma zupełnie inny smak niż dzień. To nie tylko smak spokoju i ciszy. To smak… tajemnicy. Nic więc dziwnego, że zwolenników nocnego zwiedzania Kazimierza nie brakuje. Zwłaszcza, że zwiedzać nieznany teren w grupie i pod opieką przewodnika, który nie tylko opowie ciekawe historie, ale i dowiezie w miejsca oddalone od centrum, jest znacznie raźniej.  

- Nocą świat wygląda inaczej. Nocą budzą się nieznane emocje. Nocą historia ma inny wymiar. Nocą może zdarzyć się wszystko… –  mówi Elżbieta Skoczylas z firmy Kazimierz-Tour.pl, która wraz z Pawłem Czopkiem właścicielem czerwonych ekobusików realizuje usługę turystyczną „Nocne zwiedzanie Kazimierza”. – Co w programie? Spacer po Rynku, Małym Rynku, przejazd ekobusikami do wąwozu i na cmentarz żydowski, spacer po wąwozie z pochodniami. Kieliszek kazimierskiej nalewki dla kurażu lub sok dla dzieci. To naprawdę niezwykła nocna wycieczka po Kazimierzu Dolnym!

Nocne zwiedzanie Kazimierza dwa lata temu wyróżnione na Lubelskiej Gali Turystyki w tym roku w Gdańsku otrzymało pierwszą nagrodę podczas Konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017 w kategorii „Nowa usługa turystyczna”.

- Odnieśliśmy sukces, bo dbamy o klienta, między nami jest współpraca, lojalność i synergia – mówi o nagrodzie Elżbieta Skoczylas. – Chodzi tu nie tylko o współpracę między „Kazimierz-Tour” i „Czerwonymi Ekobusikami”, ale i innymi lokalnymi firmami: hotelami czy pensjonatami, które nas polecają.

„Kazimierz –Tour” wciąż się rozwija. Poszerza ofertę o zwiedzanie Lublina i Sandomierza, a także proponuje kurs przewodnicki. Podobnie „Czerwone Ekobusiki”, które spotkać można nie tylko w Kazimierzu, ale także w Zamościu, a od tego roku także w Nałęczowie.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Czarownica
    Brawo! Już dwa razy byłam na nocnej eskapadzie i kolejny wnuk czeka na te atrakcje. Przewodniczka zaangażowana za każdym razem entuzjastycznie. Ciekawie, przemiło i nie wiem czy polecać żeby nie było za dużego tłoku.....
    Warszawianka
  • Ewa Florek
    Byłam dwukrotnie, bo tak mi się podobało, że chciałam zrobić frajdę wnukowi. Niesamowite wrażenie robi Wąwóz Korzeniowy nocą. Wybieram się raz jeszcze z drugim wnukiem. Pozdrowienia dla sympatycznej Pani przewodniczki.

Mapa

Przewodnicy i piloci, zwiedzanie miasta

Kazimierz-Tour.pl


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę