Nocne zwiedzanie Kazimierza z kolejną nagrodą

Skomentuj (2)

Nocne zwiedzanie Kazimierza uhonorowano prestiżową nagrodą. Podczas Konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017 w Gdańsku zajęło ono pierwsze miejsce w kategorii „Nowa usługa turystyczna”.

Noc w Kazimierzu nawet w sezonie ma zupełnie inny smak niż dzień. To nie tylko smak spokoju i ciszy. To smak… tajemnicy. Nic więc dziwnego, że zwolenników nocnego zwiedzania Kazimierza nie brakuje. Zwłaszcza, że zwiedzać nieznany teren w grupie i pod opieką przewodnika, który nie tylko opowie ciekawe historie, ale i dowiezie w miejsca oddalone od centrum, jest znacznie raźniej.  

- Nocą świat wygląda inaczej. Nocą budzą się nieznane emocje. Nocą historia ma inny wymiar. Nocą może zdarzyć się wszystko… –  mówi Elżbieta Skoczylas z firmy Kazimierz-Tour.pl, która wraz z Pawłem Czopkiem właścicielem czerwonych ekobusików realizuje usługę turystyczną „Nocne zwiedzanie Kazimierza”. – Co w programie? Spacer po Rynku, Małym Rynku, przejazd ekobusikami do wąwozu i na cmentarz żydowski, spacer po wąwozie z pochodniami. Kieliszek kazimierskiej nalewki dla kurażu lub sok dla dzieci. To naprawdę niezwykła nocna wycieczka po Kazimierzu Dolnym!

Nocne zwiedzanie Kazimierza dwa lata temu wyróżnione na Lubelskiej Gali Turystyki w tym roku w Gdańsku otrzymało pierwszą nagrodę podczas Konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017 w kategorii „Nowa usługa turystyczna”.

- Odnieśliśmy sukces, bo dbamy o klienta, między nami jest współpraca, lojalność i synergia – mówi o nagrodzie Elżbieta Skoczylas. – Chodzi tu nie tylko o współpracę między „Kazimierz-Tour” i „Czerwonymi Ekobusikami”, ale i innymi lokalnymi firmami: hotelami czy pensjonatami, które nas polecają.

„Kazimierz –Tour” wciąż się rozwija. Poszerza ofertę o zwiedzanie Lublina i Sandomierza, a także proponuje kurs przewodnicki. Podobnie „Czerwone Ekobusiki”, które spotkać można nie tylko w Kazimierzu, ale także w Zamościu, a od tego roku także w Nałęczowie.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Czarownica
    Brawo! Już dwa razy byłam na nocnej eskapadzie i kolejny wnuk czeka na te atrakcje. Przewodniczka zaangażowana za każdym razem entuzjastycznie. Ciekawie, przemiło i nie wiem czy polecać żeby nie było za dużego tłoku.....
    Warszawianka
  • Ewa Florek
    Byłam dwukrotnie, bo tak mi się podobało, że chciałam zrobić frajdę wnukowi. Niesamowite wrażenie robi Wąwóz Korzeniowy nocą. Wybieram się raz jeszcze z drugim wnukiem. Pozdrowienia dla sympatycznej Pani przewodniczki.

Mapa

Przewodnicy i piloci, zwiedzanie miasta

Kazimierz-Tour.pl


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę