Niedziela na łyżwach

Skomentuj (7)

Już nie tylko mróz, ale i śnieg. W końcu mamy zimę w pełnej krasie. Najwyższy czas odkurzyć sanki i łyżwy i wziąć przykład z amatorów jazdy na nartach, którzy w tym roku mieli to szczęście, że wcześniej mogli zacząć aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Okazją ku temu mogą być zajęcia Niedzielnej Szkółki Łyżwiarskiej przy pensjonacie Folwark Walencja.

Lodowisko przy pensjonacie Folwark Walencja zaprasza wszystkich miłośników jazdy na łyżwach – przede wszystkim dzieci – na sztuczne lodowisko na Górach, gdzie w niedzielę w godzinach 13.30 – 15.00 będzie można doskonalić swoje umiejętności łyżwiarskie – bądź je od podstaw nabyć – pod okiem instruktora. Zajęcia Niedzielnej Szkółki Łyżwiarskiej będą bezpłatne. Trzeba tylko przynieść ze sobą łyżwy.

- Czekamy na dzieci nawet cztero- czy nawet trzyletnie, o ile dobrze opanowały już naukę chodzenia. W niedzielę pokażemy, jak stawać na łyżwach, jechać do przodu, do tyłu, robić przekładankę przodem, tyłem – pokażemy, jak wykonywać podstawowe ćwiczenia jazdy na łyżwach – mówi instruktor sportów zimowych Andrzej Kozłowski, właściciel szkoły narciarskiej Kozlo-ski.

- Naszą intencją jest propagowanie sportów zimowych – mówi Janusz Kowalski właściciel pensjonatu Walencja. – Chcemy pokazać, że w Kazimierzu nawet poza sezonem można aktywnie i przyjemnie spędzać czas.

Po zakończeniu zajęć na lodzie właściciele pensjonatu zapraszają na ognisko z kiełbaskami.

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

Mapa

Pensjonaty

Karlik


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę