Lodowisko czeka na łyżwiarzy

Skomentuj (12)

Rusza dawno już zapowiadane lodowisko na Górach przy pensjonacie Folwark Walencja. Ślizgawka będzie dostępna nieodpłatnie od rana do 22.00 dla wszystkich, którzy przyniosą ze sobą łyżwy.

Sztuczne lodowisko na Górach przy pensjonacie Folwark Walencja o wymiarach 15 x 25 m już czeka na pierwszych miłośników jazdy na łyżwach. Nie ma tu wprawdzie jeszcze wypożyczalni sprzętu sportowego, ale wszyscy, którzy przyniosą ze sobą łyżwy, mogą się slizgac od rana do 22. 00 w tym sezonie nieodpłatnie.

- Planowaliśmy rozruch lodowiska na początku grudnia, ale z przyczyn technicznych mogliśmy je udostępnic dopiero teraz - mówi Janusz Kowalski właściciel pensjonatu Folwark Walencja. - Do końca sezonu będzie ono dostępne dla wszyskich bezpłatnie. Zapraszamy!

Fot. Z archiwum pensjonatu
Folwark Walencja

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (12)

Mapa

Hotele

Folwark Walencja


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę