Lodowisko czeka na łyżwiarzy

Skomentuj (12)

Rusza dawno już zapowiadane lodowisko na Górach przy pensjonacie Folwark Walencja. Ślizgawka będzie dostępna nieodpłatnie od rana do 22.00 dla wszystkich, którzy przyniosą ze sobą łyżwy.

Sztuczne lodowisko na Górach przy pensjonacie Folwark Walencja o wymiarach 15 x 25 m już czeka na pierwszych miłośników jazdy na łyżwach. Nie ma tu wprawdzie jeszcze wypożyczalni sprzętu sportowego, ale wszyscy, którzy przyniosą ze sobą łyżwy, mogą się slizgac od rana do 22. 00 w tym sezonie nieodpłatnie.

- Planowaliśmy rozruch lodowiska na początku grudnia, ale z przyczyn technicznych mogliśmy je udostępnic dopiero teraz - mówi Janusz Kowalski właściciel pensjonatu Folwark Walencja. - Do końca sezonu będzie ono dostępne dla wszyskich bezpłatnie. Zapraszamy!

Fot. Z archiwum pensjonatu
Folwark Walencja

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (12)

Mapa

Hotele

Folwark Walencja


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę