Nie będzie prezydenta z Kazimierza

Skomentuj (9)

Waldemar Deska ubiegający się o urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oficjalnie zrezygnował z udziału w wyborach.

Partia Libertariańska na jednym z profili społecznościowych ogłosiła w oficjalnym komunikacie, że z dniem 12 marca Rada Krajowa Partii Libertariańskiej wraz z Waldemarem Deską zdecydowała o wycofaniu się z kandydowania w wyborach na urząd Prezydenta RP.

- Przez pierwsze pięć tygodni działań zdołaliśmy zebrać 40 tysięcy podpisów, jest to jednak zbyt mało, by osiągnąć rejestrację kandydata. Tym samym zdecydowaliśmy się nie zakładać Komitetu Wyborczego, by nie marnować energii na formalności z tym związane – czytamy w komunikacie. – Nie żałujemy decyzji o włączeniu się w wyścig wyborczy. Udało nam się dotrzeć do mediów, w których do tej pory byliśmy nieobecni. Setki tysięcy ludzi po raz pierwszy usłyszało o wolnościowym spojrzeniu na rzeczywistość i wielu z nich pójdzie dalej. Od rozpoczęcia działań wyborczych nasza organizacja powiększyła się o ponad 20% członków. Wszystkie siły, które zyskaliśmy, zaangażujemy w dalszą budowę struktur i tworzenie wolnościowej alternatywy na polskiej scenie politycznej.

Podczas konferencji prasowej pod pałacem prezydenckim w Warszawie 12 marca Waldemar Deska ogłosił, że przekazuje swoje poparcie Januszowi Korwin-Mikkemu.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

 • Agnieszka Mądra
  Na Śląsku powstał Proinnowacyjny Klaster Doradztwa Biznesowego. Wytworzone w ramach działania klastra innowacyjne rozwiązania pozwalające na optymalizacje procesów biznesowych i efektywniejsze zarządzanie zostaną udostępnione zainteresowanych przedsiębiorstwom, które będą mogły skorzystać z nowoczesnych instrumentów doradczych obejmujących swoim zasięgiem całe spektrum biznesu, a jednocześnie odpowiadających na specyficzne potrzeby danej instytucji.
 • Lennox Lewis
  Kto zostanie prezydentem to mało ważne, fajnie będzie jak głupot nie będzie gadał. Prezydent w naszym kraju nie znaczy za wiele. W Polsce obowiązuje system parlamentarny, prezydent nawet ustawy skutecznie zablokować nie może :P
 • Redakcja
  Niektóre komentarze zostały usunięte. Prosimy o wpisy związane z treścią artykułu.
 • Robert
  Największe poparcie z Kazimierza otrzyma P. A. Duda.
 • Z RYNKU
  I słusznie kompromitacja.Wdziałam wywiad z R.Kużniaem tego Pana to żenada ,zero wiadomości na tematy gospodarcze/górników ,hutników,rolników itd .Tak sobie myślę o co mu chodziło?
 • ANDRZEJ
  Ręce opadają !!!!!!!!!!!!!!! Jaki kraj - tacy kandydaci .WSTYD!!!!!!!!!!!
 • Imię i nazwisko
  No mówi, że swoje! Osobiste!
 • pijany znad Grodarza
  "
  Podczas konferencji prasowej pod pałacem prezydenckim w Warszawie 12 marca Waldemar Deska ogłosił, że przekazuje swoje poparcie Januszowi Korwin-Mikkemu"
  "Swoje poparcie" to znaczy czyje ?
 • Mariola
  ojej ! nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ! dlaczego ???

  Na kogo będę teraz głosował :( :( :( ?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę