Nagrody dla Kazimierza

Publikacje Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym zdobyły główną nagrodę w kategorii przewodniki i wydawnictwa turystyczne w konkursie na najpiękniejsze książki, wydane w powiecie puławskim! Nagrodzonych instytucji z terenu gminy Kazimierz jest jednak więcej!

Trzy publikacje Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym: "Szlak Dwóch Księżyców", "Mały Przewodnik po Kazimierzu Dolnym" oraz "Przewodnik oddziałów Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym" zdobyły główną nagrodę w kategorii przewodniki i wydawnictwa turystyczne w konkursie na najpiękniejsze książki, wydane w powiecie puławskim. Ogłoszenie wyników miało miejsce podczas Powiatowego Dnia Kultury w Puławach. Nagrody  - pamiątkowy dyplom i obraz Jacka Kośmińskiego (kazimierskiego malarza) odebrała delegacja w skłądzie: Monika Januszek-Surdacka i Karolina Oleksiewicz z Domu Kuncewiczów, Joanna Szkuat z Oddziału Przyrodniczego oraz dyrektor MNKD, Piotr Kondraciuk.

Na tym nie koniec. Otóż wśród nagrodzonych organizacji również pojawili się przedstawiciele społeczności gminy Kazimierz Dolny. Nagrody z rąk starosty odebrało Koło Gospodyń Wiejskich w Bochotnicy oraz Zespół "Dziesiątki" przy Kole nr 8 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bochotnicy. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Skomentuj


Mapa

Muzea

Dział Dokumentacji i Biblioteka


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2020! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę