Na koncercie Dziadów (video)

Skomentuj (3)

zobacz więcej (20)

Weekend w Kazimierzu Dolnym nigdy nie jest nudny. Nawet w styczniu. Tym razem jedną z największych atrakcji był koncert Dziadów Kazimierskich, który odbył się w Klubie Baszta, w Hotelu Zajazd Piastowski.

Dziady Kazimierskie za każdym razem, gdy pojawiają się na scenie, są w stanie rozruszać nawet najbardziej opornych. Tak też było tym razem. Tańczyli wszyscy. Dzieci, młodzież, a także ci nieco starsi. Bez względu na płeć czy zajmowane miejsce – tuż przy scenie czy w rogu sali. Byle tylko dało się poruszać nogami.

Były piosenki nowe i te nieco starsze, znane wszystkim hity. Na specjalne zaproszenie muzyków na scenie pojawili się także strażacy z kazimierskiej OSP.

Kto nie był, niech żałuje.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • pijany znad Grodarza
  Wyrażnie spada zainteresowanie " Dziadami Kazimierskimi".
  Na pierwszym planie DZIECI. Ktora godzina ?.
 • juror
  Te fotki robione telefonem? Jaka marka, bo sa jak brzytew (po 100 latach uzywania w zakladzie golenia koz).Reporterowi polecam choc przejrzenie ksiazki pt. 'kompozycja obrazu w pracy reportera'.
 • slizgawka
  Koncert koncertem, ale żeby teraz dojść tam gdzie był nie jest łatwo. Ślisko jak diabli na chodnikach w całym mieście i na ulicach też. Chciało by się rzecz pisarze do piór burmistrze do roboty, ale lepiej niech już nic nie robią bo jeszcze gorzej będzie.

Mapa

Hotele

Hotel Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę