Na koncercie Dziadów (video)

Skomentuj (3)

zobacz więcej (20)

Weekend w Kazimierzu Dolnym nigdy nie jest nudny. Nawet w styczniu. Tym razem jedną z największych atrakcji był koncert Dziadów Kazimierskich, który odbył się w Klubie Baszta, w Hotelu Zajazd Piastowski.

Dziady Kazimierskie za każdym razem, gdy pojawiają się na scenie, są w stanie rozruszać nawet najbardziej opornych. Tak też było tym razem. Tańczyli wszyscy. Dzieci, młodzież, a także ci nieco starsi. Bez względu na płeć czy zajmowane miejsce – tuż przy scenie czy w rogu sali. Byle tylko dało się poruszać nogami.

Były piosenki nowe i te nieco starsze, znane wszystkim hity. Na specjalne zaproszenie muzyków na scenie pojawili się także strażacy z kazimierskiej OSP.

Kto nie był, niech żałuje.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • pijany znad Grodarza
  Wyrażnie spada zainteresowanie " Dziadami Kazimierskimi".
  Na pierwszym planie DZIECI. Ktora godzina ?.
 • juror
  Te fotki robione telefonem? Jaka marka, bo sa jak brzytew (po 100 latach uzywania w zakladzie golenia koz).Reporterowi polecam choc przejrzenie ksiazki pt. 'kompozycja obrazu w pracy reportera'.
 • slizgawka
  Koncert koncertem, ale żeby teraz dojść tam gdzie był nie jest łatwo. Ślisko jak diabli na chodnikach w całym mieście i na ulicach też. Chciało by się rzecz pisarze do piór burmistrze do roboty, ale lepiej niech już nic nie robią bo jeszcze gorzej będzie.

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę