Bee 4 Zimiernikejszyn!

Już w najbliższą sobotę w Kazimierzu zagrają Dziady Kazimierskie! Tym razem z zimowej odsłonie. Zapowiadane premierowe wykonanie najnowszej piosenki!

Zima w tym roku raczej uniemożliwia, by festiwal zimowych atrakcji w Kazimierzu – Zimiernikejszyn - rozwinął skrzydła. Aura sprawia, że niedługo zapomnimy chyba w ogóle, do czego służą sanki, łyżwy czy narty – te ostatnie może niekoniecznie, dzięki sztucznemu naśnieżaniu, o ile temperatury tylko pozwolą.

Honor kazimierskiej zimy uratują Dziady Kazimierskie, które już w sobotę 9 stycznia o godzinie 20.00 w Zajeździe Piastowskim wystąpią z koncertem zimowym. Może zapowiadana premiera nowej piosenki „Zimówka” rozrusza w końcu kapryśną dotąd aurę i sprawi, że zima powróci w kazimierskie wąwozy i na kazimierskie place, by można w końcu nałożyć narty biegówki, łyżwy czy wziąć sanki z nadzieją na udaną sannę.

Po koncercie moc wrażeń zapewni DJ Felix Petarda.

Bilety - w cenie 15 zł - przedsprzedaż, 20 zł - w dniu koncertu, dzieci gratis - do nabycia w recepcji Hotelu Zajazd Piastowski, w którym odbędzie się koncert.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2022. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę